Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Magyarországon bevizsgált termék?

Magyarországon bevizsgált termék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha egy termék honlapján ott a plecsni, hogy Magyarországon bevizsgált, biztonságos termék, akkor az mennyire lehet valós info? Lehet naiv vagyok, de én cégként, forgalmazóként biztos nem mernék kitenni egy ilyet, ha nem lenne igaz, de ez csak én vagyok... Hogy lehet erről megbizonyosodni? Köszi!



2021. márc. 25. 10:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Itt a legfrissebb lista, de itt sem látom


[link]

2021. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Azért az elég érdekes, hogy a honlapon megadott forgalmazó cég fő tevékenysége csomagolás...


[link]

2021. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Huh, ez kemény... Tehát ráírhatják bármire, hogy teljesen természetes, akkor is ha mindenféle káros sz*rt tartalmaz, mert úgyse nézi senki...

Így most még jobban meg kell gondolnom, hogy folytassam-e... Tényleg hatásosnak érzem (lement 2,5 kg 2 hét alatt és nem megerőltető) meg a FB-n is szinte csak pozitív vélemény van róla, de azért aggaszt, hogy nem tudom “mivel mérgezem magam”...

2021. márc. 25. 12:02
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A "felhasználói véleményeket" nagyon erős kételkedéssel kell olvasni.

Ezek többségét marketingesek írják... Köze nincs a valós véleményekhez.

2021. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ezért sem a honlapon levő véleményeket néztem, hanem FB-n a poszt alatt meg a csoportban. Ott 30-40 különböző ember kommentelt, kérdeztek is, meg páran írták, hogy ők nem éreznek semmit 1-2 hét után. Szóval némiképp valósabbnak tűnik, vagy pedig hatalmas energiát fektetnek bele, hogy eladják ezt a terméket...
2021. márc. 25. 12:12
 16/22 anonim ***** válasza:

Ezt eszik meg legjobban..

És haragszom érte, ahogy varázsszóként emlegetik.

"hogy teljesen természetes"

Mondhatnám (mondom is), hogy többszáz éve ismert, használt a CURARE.

Mi az? Indián/bennszülött nyilméreg, hogy ha egyszer eltalálták, akkor az állat pusztuljon is el, mert magától a sebtől nem fog.

Szóval természetes anyagból készül és csak egyet mondtam a sok közül..

2021. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16: Jogos! :-)))


A mérges gomba is 100%-ban természetes.... Vagy a nadragulya is... És a többi mérgező növény, gyümölcs, termés is...

2021. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Már kínomban nevetek, de amúgy tök igazatok van :D

Igazából innentől kb. azt kell eldöntenem, hogy vállalom-e a kockázatot nem tudva, hogy igazából mi van benne. Elszomorító, mert pajzsmirigy betegségem van és azzal nagyon nehéz fogyni, most először sikerült elindulnia látványosan. De mondjuk ez mégegy indok rá, hogy ne próbáljak ki megbízhatatlan dolgokat...

2021. márc. 25. 14:55
 19/22 A kérdező kommentje:
Hm... és ha egy fitness edző - étkezési tanácsadó adja hozzá az arcát/nevét, az vmit jelent? Lehet megintcsak én vagyok naiv, de én “szakemberként” biztos nem mernék olyat ajánlani a népnek, amiről nem tudom biztosan, hogy nem káros....
2021. márc. 26. 09:02
 20/22 anonim ***** válasza:

19: lehet, hogy előítéletes vagyok, de nézzük már meg, miféle "szakképesítéssel" lehet valaki fitness edző....


Tipikus Dunning-Kruger pozitív egyének is.... Nulla belátása, mínusz fogalma van arról, hogy mihez adja a nevét. BEnyalja a marketingszöveget, esetlet még jutalékot is adnak neki, ha sikeresen propagálja a cuccost...

2021. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!