Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Magyarországon bevizsgált termék?

Magyarországon bevizsgált termék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha egy termék honlapján ott a plecsni, hogy Magyarországon bevizsgált, biztonságos termék, akkor az mennyire lehet valós info? Lehet naiv vagyok, de én cégként, forgalmazóként biztos nem mernék kitenni egy ilyet, ha nem lenne igaz, de ez csak én vagyok... Hogy lehet erről megbizonyosodni? Köszi!



2021. márc. 25. 10:25
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Sztem nem vagy előítéletes, én vagyok túlságosan naiv, mert magamból indulok ki, hogy én biztos semmi pénzért nem adnám olyanhoz a nevem, amiről nem tudok pontos infokat és lehet, hogy árt az embereknek. Persze van akit ez pont nem érdekel, csak dőljön a lé...
2021. márc. 26. 09:35
 22/22 anonim ***** válasza:

21: én sem adnám olyasmihez a nevemet, amiről nem vagyok 100%-ban meggyőződve, hogy valós információk és hatásos cucc.


De hát ugye nem mindenki ilyen...

2021. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!