Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tummy-Tox vélemény?

Tummy-Tox vélemény?

Figyelt kérdés
Ma rendeltem egy csomagot, ami tartalmaz egy Skinny Me Teát, egy Fat Burner italt és egy Flat Tummy kapszulát. Akcióban volt, gondoltam próba szerencse. Kb 5-6 kg-t szeretnék fogyni, ezzel sikerülhet?

2021. márc. 27. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 1000* mondták el, hogy ezek nem segítenek, életmódváltás kell. Nem hittem nekik, szedtem, és igazuk lett. Ettől függetlenül sok sikert kívánok neked, hátha sikerül. De ha nem válik be, akkor kezdd el elhinni, hogy tényleg nem kapszuláktól kell várni a csodát. :)
2021. márc. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Én is megvettem a Daily kick teát meg azt az éjszakait, sleep tight? azt hiszem ez a neve...Még szopizik a babám, és ez az egyetlen amit ajánlanak szoptatás alatt. Egy hétig ittam tisztességesen, a fogyáshoz ugyan kevés idő, de azt vettem észre hogy nem puffadok többet és nagyon jó érzés volt. Viszont a kisfiamnak bántotta a hasát. Amúgy is has fájós és a tea fogyasztása alatt ez csak rosszabb lett. Úgyhogy abba hagytam, de ha már nem szopizik biztosan újra kezdem.

Amúgy csak ezek használata nem hoz csodákat. A tartós fogyáshoz elengedhetetlen az egészséges életmód és mozgás. Sok sikert.

2021. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek még mindig csak a pénztárcádát fogyasztják, azt elég rendesen, de ahogyan az 1-es is leírta teljesen mindegy hányszor mondjuk el, akkor is vannak akik a biológia és fizika törvényeit meghazudtolva próbálnak meg csak tablettákkal baywatch sztárokká transzformálódni.


Ha meg ne adj Isten, egészségesen étkezel, sportolsz is ezek szedése mellett, akkor egy percnyi kétséged ne legyen afelől, hogy a tablettáknak bármi köze is van hozzá.


A pénzt amit ezekre elköltenél, költsed egészséges, ételekre,sporteszközökre NE csodaszerekre. Az egészséges étkezésnek és sportolásnak legalább eredménye is lesz.


Munka és izzadság nélkül eredmény sem lesz, ezt jobb az elején tisztázni.

2021. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Edzeni is fogok mellette, nem csak a csodára fogok várni :) azért is rendeltem mert olvastam haspuffadás ellen is van, ami nálam elég gyakori
2021. márc. 27. 10:34
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Haspuffadásra sok gyógynövénytea jó, pl. a menta. Kb. ugyanennyit használ.
2021. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
2-esre válasz. Csodálom, hogy nem ölted meg a magzatodat. Felelőtlen voltál, am9iért csalókra hallgattál és fogyasztottad. Háziorvossal, nőgyógyásszal kellett volna konzultálnod, nem kóklerekkel. Bízom benne, hogy azóta sincs baj és mindenki egészséges.
2021. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mondjuk elég vicces az oldal kijelentése, hogy 10 nap alatt éjjel suttyomban lefogyaszt. Aki tudja milyen munka egy fogyás, annak ez a kijelentés minimum egész napos röhögőgörcsöt csinál.
2021. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedes 6os 😌 Köszönöm hogy ilyen hamar megítélted hogy mennyire vagyok felelőtlen. Amúgy nekem is elmagyarázod hogy tudtam volna megölni a magzatom, ha már akkor kezdtem el inni amikor a kisfiam 5 hónapos volt? 🤔 Házi orvos megvolt kérdezve....a teat amit én ittam nem fogyaszt konkrétan, nem fogyasztó szer,csupán ártatlan tea füvek és amúgy sem jut annyi mennyiségben a tejbe hogy a magzatnak (ha neked így jobban tetszik 🤷‍♀️) ártani tudjon.

De megnyugodhatsz, mindenki jól van, senki sem halt meg. Most van egy 10 hónapos, 11 kilós egészséges kisfiam, aki még most is aktívan szopizik. 😉

2021. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!