Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúra hatékonyan: egy...

Fogyókúra hatékonyan: egy hónap alatt - 15 kg. De hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hónap alatt megszabadulni a felesleges 15 kg-tól. Olvastam a WOW méregtelenítő és fogyasztó teáról, hatásos?

2021. jún. 28. 18:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%

Tárolt toxinok, na jól van.


Ha szeretnél inni valamit, inkább nézz instán zöldségshake-eket, ha nincs ötleted, de magad is kitalálhatsz smoothie-kat. Sokkal olcsóbb, és tudod, mi van benne.

2021. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem hatásos. Egy dolog van amitől fogyni fogsz, az pedig a kalóriadeficit. Sajnos ennél egyszerűbb dolog nincsen
2021. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
De miért egy hónap? Lesz valami nyári tábor?
2021. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 SZücsöm ***** válasza:
94%

Kérdező arra vered el a pénzedet amire szeretnéd. Jogodban áll a saját hibádból tanulnod de miért tennéd 2021-ben?


Ma már csak fel kell menned a netre és feltenned 1 kérdést. Lényegtelen mit kérdezel (ha nem nagyon extrém) rengeteg ember átélte már az adott helyzetet.


Az okosabbak felteszik a kérdést és a mások hibáiból/tapasztalataiból tanulva hoznak meg egy jobb döntést.

A kevésbé okosak pedig inkább hasra esnek ugyan azon problémáknál és tök feleslegesen tanulhatnak ezáltal a saját hibáikból.


Tehát igen figyelmen kívül hagyhatod az EGYÖNTETŰ tanácsokat és tök nyugodtan megveheted a teát a gyorsabb fogyás reményében.


Viszont ha így döntesz akkor ne háborodj fel a 6 os írásán mert ez esetben a kérdésére bizony te adsz igenleges választ.

2021. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%

Senkit nem lehet megvedeni a sajat hülyeségétől.😂


Feltesz egy kérdest, a reális valaszokat lesöpri, és megveszi sompenzert a parasztvakítást.


Hát tegye....


A pénztárcája fog lefogyni, nem ő... 😎👍

2021. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek, kalóriadeficit és kész, minden más humbug. Exem, gyermekeim anyja mindennel és mindennek az ellenkezőjével is megpróbálkozott már ezt leszámítva, és szépen gyarapszik azóta is. Én elkezdtem számolni a kalóriákat és mozogni, leadtam a feleslegemet.
2021. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
63%
A kalóriaszámlálást én csak azért nem "szeretem", mert van, aki azt hallja, hogy akkor az adott kalóriamennyiséget be lehet vinni pizzából meg csokiból, csak a szám számít.
2021. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
60%

17!

Sajnos egyetértek. De ez végülis idő kérdése, mert rájön az illető, hogy ez nem működőképes. Én legalábbis ha megeszek egy fél pizzát kb 1 óra múlva máris brutál éhes vagyok, de ugye a korlát miatt nem ehetek már akármit. Én azt szoktam javasolni, hogy nézze a kérdező a makrókat is

2021. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%

Azt hiszem, a Kalóribázison olvastam egy hivatkozást egy kísérletre, ahol a prof szemét kajákat zabált össze, csak arra figyelt, hogy a kalóriamennyiség rendben legyen. És a vége, hogy így is fogyott. Az viszont jogos, hogy úgy nehezebb, mert ezek a kaják nem telítenek annyira a bevitt kalóriákhoz képest. Meg nem is egészségesek.


Közben megtaláltam a cikket (angol):

[link]

2021. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem állítottam, hogy nem fogy, csak a kövér emberekkel szemben mindig azt hozzák fel, hogy az egészségtelen. Én speciel úgy fogytam, hogy minél több olyan kaját ettem, ami "önmaga" - aminek nincsenek összetevői. Kalóriát nem számoltam, de totál el voltam telítve, és nekem az volt az elsődleges, hogy egészséges legyek, a fogyás mellékes volt.
2021. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!