Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik vált be jobban? A...

Melyik vált be jobban? A citromos víz vagy a almaecet?

Figyelt kérdés

Hülyeség ha a citromos vízbe kavarok almaecetet?

Ti hogy csináltátok?



2021. júl. 28. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Hülyeség mindkettő, de aki hisz benne annak nyilván segít mentálisan.
2021. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyomor, emésztési bántalmakra jók nem fogyásra.
2021. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Tudom. Összeszűkült a gyomrom, rosszul vagyok mindennap, alig bírok enni. Mikor eszek is akkor is érzem hogy mindjárt kihányom. Nem változik semmi. Nem bírom elfogadni magam. Pluszba a családi helyzetem se vlmi csodás, meg majd jön a suli is.. F@sza.. Remélem online lesz. Semmi kedvem találkozni senkivel.

Itthon pokol az életem, a 2 öcsém állandóan veszekszik, orditozik. Anya ilyenkor mindig sírva volnul el, hogy ez nem igaz már megint nyírják egymást. Apa sosincs itthon. Mindig csak a munka, munka, munka.. Engem még mindig úgy kezel mint egy 5 evést. Meg mikor hazajon mindenki dobjon el mindent, és azt kell csinálni amit ő akar.

Egész nyáron itthon ültem a négy fal között. Egyetlen barátom sincs. Osztálytarsaim kihasználtak, vissza éltek azzal hogy elküdtem nekik a hft. Tudom én is hülye vagyok, de örültem neki hogy addig is beszélhetek vlkivel. Utóbbi időben neten próbálkoztam, jobb mint a semmi.

Alapból csendes vagyok, visszahuzódóbb típus. Sose szerettem a közép pontba lenni. Régen mindig kézműveskedtem, mostmár azt se csinálom. Inkább olvasok, az még úgy ahogyan örömöt okozott, de már az se annyira, sőt.. És a zene se. Semmi. Teljesen magamba fordultam. Mindegy.

Próbálnék egy kicsit fogyni (90+kg) hátha, de azt is kezdem fel adni. Anya tegnsp is mondta hogy fogadjam el magam, mert szép vagyok. Az arcom is szép, és még a testalkatom se olyan izé, most attól hogy húsosabb vagyok. Meg hogy legyek már vaganyabb, vegyem fel a rövid gatyát is.. Strandra se megyek már 3 éve kb.

2021. júl. 28. 10:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Röviden 🙂
2021. júl. 28. 10:23
 5/10 anonim válasza:
80%
Mit sportolsz?
2021. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biciklizés, de már azt is abba hagytam..
2021. júl. 28. 11:26
 7/10 anonim válasza:
90%
6,Akkor hogy akarsz lefogyni? Mozgás nélkül nem nagyon megy. Amúgy a 90 kg mekkora magassághoz társul?
2021. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
169 cm
2021. júl. 28. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Számold ki, mennyi kalóriát kell enned, és ne lépd túl, a kalóriabázist ajánlom. Most jó idő van, lehet sportolni, ha szeretsz biciklizni, hajrá! :)
2021. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se valt be fogyasra.

Egyel pici adagokat es le fog menni a suly! Minden adagot felezz meg.

Vagy: hagyd el a kenyeret, tesztat full, bar szerintem ez nehezebb, mint az adagokat felezni.

2021. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!