Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecet, vagy citromos víz?...

Almaecet, vagy citromos víz? Esetleg mindkettő, felváltva?

Figyelt kérdés

Szeretnék néhány kilót leadni. Tervezem, hogy elkezdek futni is, az étkezésemre tudatosan odafigyelek.

De szeretnék még valami "pluszt" is belevinni. Ha rendszeresen iszom almaecetes, illetve citromos vizet, az nem gond? Vagy inkább csak egyfélét fogyasszak?


2012. jún. 23. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Ennyi erővel járj esőtáncot azzal legalább elégetsz pár plussz kalóriát.
2012. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Az almaecet segíteni fog. Gyorsítja az anyagcserét, kugosít is. Nézd meg a wikiben!
2012. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első, ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna...

Második, köszönöm szépen a választ!

2012. jún. 23. 18:13
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

én is az almaecetre szavazok :) minden reggel éhgyomorra 1 pohár vízben 1 ek almaecet :)

és persze az étkezésre is odafigyelni+ sportolni

az eredmény nem fog elmaradni

2012. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
aztán két év múlva néztek, hogy miért ment tönkre a gyomrotok...
2012. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Korai még nekem hogy túl bölcs legyek. Az a wiki cikk egy vicc, azzal a tanulmánnyal ahol "az almaecetet fogyasztók többet fogytak, de valószínűleg kevesebbet is ettek".

Nincs jelenleg megfelelő tanulmány az ecetsav súlycsökkentő hatására, persze éppen ezért kizárni sem lehet. Én megnéztem kik használják és kik nem, és levontam a következtetést.

2012. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
5/6! Te beteg vagy és buta, mint a sötét éjszaka! Miért menne tönkre a gyomra az almaecettől? A almaecet LUGOSÍT, ha nem tudnád. Nem irritálja a gyomrot, viszont kilencven /90!/ féle hasznos anyagot tartalmaz. Vedd a fáradtságot és nézz utána a neten! Addig pedig hallgass!
2012. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Na, és pontosan hogyan is lúgosít? Tudja a szervezet, hogy hol milyen pH-ra van szüksége, és intézi is magának, megnyugodhatsz.
2012. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

majd akkor vigyél be egyébként "valami pluszt", ha már nem megy a fogyás magától. ha normálisan kezdenéd el, és már nem első körben félmegoldásokat meg kibúvókat keresnél, akkor hatásos lenne önmagában csak a diétára való figyelés meg a sport. Az almaecet szétmarja a nyálkahártyát, amiből később fekély is lehet. Teljes mértékben leszärom, hogy hogyan teszed tönkre magad, de ne oltsál már le mindenkit, aki nem a neked megfelelő választ adja. feltettél egy kérdést, aki erre normálisan írt, azt meg leostobázod :D

annyit még hozzátennék, hogy nem kéne ilyeneket szedned, ha normálisan diétáznál, mert az nem a koplalást jelenti, hanem a rendes, minőségi táplálékok megfelelő mennyiségét bejuttatni a szervezetbe megfelelő időközönként. ha ezt nem tartod be, akkor éhes leszel és akkor kellenek ilyen rossz megoldások, meg h kevesebbet egyél, ez tök hülyeség, és ha le is fogysz, akkor utána amint elkezdesz megint normálisan enni, visszajön minden, ha nem több. nem tudom, miért nem lehet ezt megérteni.

mellékesen ha azt hiszed, hogy ettől jön rendbe az anyagcseréd, akkor nagyon tévedsz. az anyagcsere nem azt jelenti, hogy hányszor mész ki wc-re, hanem a sejt szintű anyagcserét, amit magas szénhidráttal lehet megdobni fogyókúrában (úgynevezett töltőnap, ha beállna a fogyás...) de ugye ehhez el kéne kezdeni mindenféle humbug nélkül.

2012. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"ne oltsál már le mindenkit"

Te miről beszélsz? Csak az első válaszolónak írtam, hogy felesleges hülyeségeket írnia. Vagy szerinted az az esőtáncos dolog egy építő jellegű hozzászólás volt?

Amúgy mindenkinek köszönöm a válaszát, ígérem megfogadom.

2012. jún. 24. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!