Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma nagyon sokat ettem, zubog...

Ma nagyon sokat ettem, zubog is a gyomrom, ittam almaecetes vizet meg meleg citromos vizet? Holnap egyek szerintetek egy kis gyümölcsöt meg igyak sok vizet és akkor kitisztulok?

Figyelt kérdés

reggel fél7 3db alma, 1narancs, 1pohár natur joghurt 40g zabpehellyel

tízórai fél11 250g zsszegény túró 2alma

ebéd fél3 egy bögre párolt borsó-zöld és egy alsó felső csirkecomb sütve

uzsonna 2db alma, 2db narancs

vacsora gomba-sertéshúscsíkok bakonyi módon de én csak a húst meg a gombát ettem meg, a szaftot otthagytam, 3szelet sonka

tudom rettentően sok a gyümölcs és hízlal is csak vhogy péntekre kiéhezek és ezek meg voltak itthon és inkább ezt ettem mint csokit

165 55 lány


2013. febr. 22. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a gyümölcs ami sok. Ne egyél egyszerre 3 almát meg még narancsot is! Tönkreteszed a gyomrod (amúgy nem megy hasad?)

Ne koplalj holnap, egyél inkább könnyű kajákat.

2013. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha túleszed magad, akkor se az a megoldás, hogy másnap "kitisztulok" címszó alatt semmit se eszel. Az étrended, és az adagok legyenek az egyébként megszokottak. Viszont gyümölcsből 200 kcal-nál többet nem tud a szervezet feldolgozni, így amit ezen felül eszel, az zsírként rakódik le. Egy nappal nem rontassz el semmit, sőt...nekem is van egy ilyen nap a héten, és az a vasárnap. Ilyenkor egy picit lazábbra veszem a dolgot, persze normális kereteken belül.
2013. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!