Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyi tabi? Vagy étrend...

Fogyi tabi? Vagy étrend kiegészítő?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan gyógyszert, tablettát, ami BEVÁLT és tényleg lehet tőle fogyni? Esetleg étrend kiegészítő? :)


Mielőtt jön a negatív komment: 90 kg vagyok kb (aminek örülök, mert volt az sajnos 3 számjegyű is), és szeretnék olyan 70 kg lennei, ha nem kevesebb. Egy ideje járok edzeni, figyelek mit eszek stb, de gondoltam megkérdezem, hátha van valami, amivel látványosabb lehet, vagy gyorsabb...


Köszi a válaszokat


2021. júl. 28. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Felesleges mindegyik. Kell egy jól belőtt étrend, azzal el lehet érni a heti 1 kg körüli fogyást. Ezt felgyorsítani teljesen felesleges, mert ennél több már izomból fog menni. Ha úgy érzed, hogy az elvileg neked megfelelő étrenddel nem éred el a kívánt hatást, akkor lehet érdemes elmenni endokrinológushoz. Meglepő, de Magyarországon az emberek úgy negyedének van pajzsmirigy alulműködése, és köztük a legtöbb erre nem is jön rá, mert csak annyi tünete van, hogy túlsúlyos, miközben nem is eszik sokat.
2021. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felgyorsítani a bőr miatt is felesleges: Gyors ütemű fogyásnál NAGYON ocsmányul megereszkedik a bőr.
2021. júl. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Egyiket se ajánlom semmit nem érnek
2021. júl. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Sokan clenbuterolt használnak, azt mondják működik.
2021. júl. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Edzés + plusz heti kettő kardió!

Régen, mikor diétáztam, úgy csináltam, hogy heti háromszor a szokásos konditermi edzés, heti kétszer 6 km futás padon.

Természetesen, megfelelő étrend is társult az edzéseim mellé!

Edzés előtt mindig ittam L - Carnitint! Ennyinek elégnek kell lennie a sikeres diétához!

2021. júl. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak anorektikum gyogyszerek.


[link]


Tobbnyire stimulansok, erosen ellenrzott hivatalos szerek.


En szedek orvos altal felirt stimulanst, bar nem fogyasra, hanem mentalis problemara.


Egyaltalan nem vagyok ehes, ha eroltetem a kajat hanyingerem lesz.


Ezek 100% mukodnek, nem arrol van szo, hanem hogy fokozottan ellenorzott szerek.


Bar az mar mas kerdes, hogy a xanaxra meg alkoholra konnyebb (fizikailag/szellemileg) raszokni mint a stimulansokra.


Csak annyi a valaszvonal a stimulansok meg ilyen kemenyen szerek mint xanax, alkohol, hogy a stimulansok azok gonoszak meg illegalis (ez sem igaz) meg kabitoszer meg minden.


Addig a xanaxot narkotikumot mosolyogva irja fel a haziorvos 100db szamra, az alkoholt meg 18 eves kortol korlatok nelkul fogyaszthatod.


Egyebkent ha nem amerikaban a 12 evesek altal is ismert amfetamin szubsztituensekrol (adderall, vyvanse meg az ilyen hulyesegek) van szo, akkor kb. erosseguk az egyenlo egy nagyobb mennyisegu kaveval. Sot, hamarabb ki is urulnek a szervezetbol mint a kave. Szoval elegge fel van fujva a dolog. A szinten amerikaban legalizalt marijuana is rosszabb mint az ilyen stimulansok.


Na mindegy, cardio+dieta+kave, ennyi eleg a fogyashoz.

2021. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Beszélj a háziorvosoddal,ők írhatnak fel olyan gyógyszert ami segít. Persze orvosi felügyelet mellett.

Mindenféle bogyókat ne szedj be magadtól,többet árt mint használ.

2021. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nézd, én nagyon drága dolgokat nem mertem kipróbálni, mert inkább egészséges élelmiszerre költöm azt a pénzt. Viszont: kipróbáltam a pajzsmirigy slim nevű készítményt. Fogyásban semmit nem segített, viszont megszűnt a hajhullásom, úgyhogy évente kB kétszer beszedek egy dobozzal. A másik, hogy dmben, gyógynövényboltban lehet kapni egy teát, aminek az a neve, hogy elhízás elleni tea. Ez 700 Ft-ba kerül, tehát sokat nem vesztesz, csak gyógynövényeket tartalmaz. Diéta nélkül semmit sem ér, de segít beindítani a fogyást. Ebből a szempontból hasznos, mert én hajlamos vagyok feladni, ha az elején hetekig nem indul el semmi. Akkor úgyis mindegy alapon abbahagyom az egészet. Én is most kezdtem el fogyózni 3 napja, 5 kg-tól akarok csak megszabadulni, de piszok nehéz. Most közel egy kg-mal vagyok kevesebb, de gyanítom, hogy ez inább víz. Itthon tornászom napi fél órát.
2021. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tudod te, hogyan kell ezt csinálni, ha 10 kilót fogytál. Azt folytasd, jókat írtál, mozgás, egészséges ételek.

Csak tarts ki, nem kell gyorsítani ezen semmivel, amúgy sem működnek.

2021. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!