Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki esetleg próbálta a...

Valaki esetleg próbálta a Black latte “fogyasztó” italt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy valaki próbálta e esetleg a Black latte nevű fogyasztó italt? Anyukám látta valahol reklámozni és megkért, hogy nézzek utána. Szlovákiai vagyok nem találtam semmi véleményt rola szlovakul aztán magyar oldalon találtam egyet ami alapján átverés az egész így valószínű nem rendelünk. Itt szeretnék esetleg plusz véleményt vagy tapasztalatot kérni ha esetleg valaki próbálta.

Köszi



2021. aug. 6. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Próbáltam és működött
Próbáltam és nem működött
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy fogyasztó ital. Átverés az összes. Olyan van, hogy kevesebbet kell zabálni, és többet mozogni, és abszolút jóindulatúan mondom.
2021. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

1 hete eszem kevesebbet plusz sokat iszom hogy tisztuljak és voilá, lement egy kiló.


Szerintem a méregtelenítés is fontos, mert szorulással sem könnyű fogyni.


Ezekben a csodaszerekben viszont nem hiszek, a táplálékkiegészítők, méregtelenítők hasznosak lehetnek.

2021. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze nyilván. Nyilván olyan nem létezik, hogy nem mozogsz zabálsz és valami csodacucctól meg lefogysz, de valami olyat keresünk ami a mozgás és a megfelelő táplálkozás mellett besegít a fogyásban. Ha valaki ismer ilyet ajanlhat
2021. aug. 6. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez a termék átverés, vannak róla honlapok is.


Én sajnos nem tudok ajánlani, de pl: gyógyszertári zöld tea mondjuk kávé helyett növelheti az anyagcserét (nem cukorral). Reggel délután 1-1 csészével. Ami viszont garantáltan acs javító az a kardió. Mindegy h szobabicaj, úszás vagy futás de a fogyást nagyban megkönnyítik. Az erősítő, tömegnövelő edzésformák szálkásítanak, jobb alakot biztosítanak, de ez a fogyáshoz néha kevés.


Mondjuk én az a típus vagyok, hogy inkább vagyok izmosabban több kiló, mint kevesebb de plöttyedt. Ilyen alkat vagyok, nem tudok lemenni 60 kiló alá mert nem is szeretem magam úgy.


Úgyhogy mindenféle diéta és mozgásforma a céltól függ! :)

2021. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan van még aki ilyesmikben hisz?😂😂 Nincs, nem létezik semmiféle fogyasztó ital, por, tabletta, kapszula, bogyó, tea, tapasz stb stb. Tartós egészséges fogyáshoz életmódváltás, tudatos, egészségesebb, mértékletes táplálkozás és rendszeres mozgás kell, ami hosszú évek munkàja
2021. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "csodaszer" mind kamu
2021. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb kalóriát kell bevinni, vagy mozgással kalóriát égetni. Hidd el működik, fél év alatt 30 kilót dobtam le.
2021. aug. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!