Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Igaz, hogy léteznek olyan...

Igaz, hogy léteznek olyan emberek akik férgetek esznek hogy fogyjanak?

Figyelt kérdés
Ez számomra felfoghatatlan. Hogy?? Hogy távozik a féreg a szervezetből? És amit a legjobban nem értek, honnan szeretnek férgeket??? Felfoghatatlan. Ilyen létezik??
2021. nov. 1. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

1. Tanulj meg magyarul helyesen és érthetően írni!

2. Link, forrás?

2021. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit nem irtam helyesen? Talán ‘férgetek’ hű de nagy hiba.
2021. nov. 1. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Hogy távozik? Kikakilod :-D

[link]

2021. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

"honnan szeretnek férgeket???"

Javítva: honnan szereznek férgeket?

2021. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez azt hiszem 100 évvel ezelőtt volt nagy divat, ugye, akkor volt a nőknél divat, hogy úgy nézzenek ki, mint egy tini fiú. Akkor bélférget vittek be a szervezetbe. De az komoly hiánybetegségeket idéz elő és kiírtani sem könnyű.
2021. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Jaj egyes te unalmas állat, remélem kiélted magad, még szerencse, hogy te sosem ejtesz hibákat.


Bizony van ilyen. Bár személyesen még nem találkoztam olyannal, aki azt mondta volna, hogy férgeket evett, hogy lefogyjon, de mikor rátaláltam, hogy létezik ilyen, utána olvastam és biza, vannak ilyen elvetemült emberek. :D És szépen kikakilják, így szabadulnak meg tőle.

2021. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi ellenőrzés mellett megfelelő bérféreg petéit nyelik le. Ezek a férgek aztán megfelelő gyógyszerekkel később elölhetők, ha a megfelelő testsúly csökkenés bekövetkezett. A kétségtelen veszélyei miatt nem igazán elterjedt megoldás, ráadásul a kifejlett férgek petéi bekerülnek a csatornarendszerbe és "szennyezik" a környezetet.
2021. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kisgöncöl válasza:
84%
Sajnos nekem nem kell megennem, hogy bennem legyen. Evente egyszer valahogy megfertozodok. Nem csak kikakilja az ember es elmulik, mert azok ott bent peteket raknak le. Gyogyszeres kezelessel lehet kiirtani, de nagybatyamnak anno mutet kellett, mert a gyogyszerek sem hasznaltak, annyira sok volt.
2021. nov. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!