Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért gondolják az emberek,...

Miért gondolják az emberek, hogy nem kell megmozdulniuk ahhoz, hogy fogyjanak?

Figyelt kérdés

Annyira utálom, hogy tele van a világ fogyókúrás "tutitippekkel", és mindenki elhiszi, hogy a tv előtt ülve joghurtot zabálva le fog fogyni. Miért csak azután hajlandók megmozdítani a zsíros v*lagukat a fogyni vágyók, hogy már tízezreket elköltöttek úgynevezett csodaszerekre, zsírégetőkre meg 82 féle hatástalan kajakúrát kipróbáltak? Vagy esetleg még azután is remélnek valami csodát. Miért ilyen iszonyatosan lusták az emberek? Sajnos ez inkább nőkre jellemző.


Ti hogy látjátok? Miért hisznek az emberek ilyen badarságokban? Miért nem gondolkoznak ésszerűen és miért nem mozognak ha fogyni akarnak?


2010. jan. 11. 12:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Sokan vannak,akik szeretnék elhinni,hogy vannak csodaszerek,mert nem jut el a tudatukig,hogy ha lenne,akkor nem így nézne ki minden 2. ember.De minden témában dől a butaság.
2010. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos én is egész nap ülök munkahelyen, utána hazavergődöm, otthon megfőzök,elmosogatok és már annyira fáradt vagyok, hogy örülök, ha még az esti szex összejön. Reggel sem bírok felkelni korábban, így is 6-kor kelek. De gondolj bele, nem a nők lusták. Ha a pasik annyit dolgoznának a melóhelyen amennyit a nők (én azt látom a pasik csak pihenni járnak be) és otthon a főzést, gyereknevelést, mosogatást, mosást, vasalást (sajna ezektől nem lehet fogyni) megcsinálná a férj, és a pasi annyi időt fordítana a külsejére, mint a nő, akkor maradna kedv és idő tornára.
2010. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolják így az emberek - és tök igazad van, főleg a nők -, mert így is le lehet fogyni! Élő példaként én integetek neked.

Persze arról már senki nem beszél szívesen, hogy így nem lesz feszes a bőr és jönnek a karfiolok is az ember seggére...de van akinek csak a ruhaméret számít.

Én lelki problémák miatt fogytam le, nem is olyan sokat, kb 6kilót, de még így is utálom a löttyedt seggemet...milyen lehet annak, aki tizenixeket fogy?!

Szóval kérdező, igazad van abban, hogy sportolni kell, sportolni jó. De igenis le lehet fogyni mozgás nélkül is.

2010. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Mert gyarlók
2010. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kényelem.
2010. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

13:02-esnek:


És amikor befejezted a kúrát, ugyanúgy ettél, és mindent ugyanúgy csináltál, mint előtte?

2010. jan. 11. 13:21
 7/20 anonim ***** válasza:

13:02-es vagyok. Nem kúráztam, egyszerűen nem bírtam enni, magánéleti zűrjeim voltak.

Mivel ekkor ha ettem, nem követtem semmilyen diétát, ugyanúgy lecsúszott kenyér, édesség, bármi, csak eszméletlen kevés...így mióta rendbe jöttek a dolgaim és ismét eszem (ugyanazokat mint eddig, csak többet), nem, nem jött vissza semmi. Ill hazudok, most karácsonykor felcsúszott plusz 2kg.

De amúgy jó, tényleg vékonyabb vagyok, igazából tetszem is így magamnak...azért strandra vagy usziba elég nehéz lenne elrángatni :D Szóval igazad van, mozogni kéne, kellett volna!!

2010. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

13:02-esnek:


Ez így mindjárt más. Idegből én is fogytam már, hiába ettem mellette, de ez nem kifejezetten a fogyókúra kategória :)

Az ember csak nem csinál magának gondokat azért hogy lefogyjon...

2010. jan. 11. 13:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de mondjuk júniusban volt a krízis (és olyan jó most ezen nevetni :) ), most január közepe lesz lassan, és csak 2kilóval vagyok több. És azért fogytam le, mert kb a hatodát ettem annak mint előtte, akkor mégiscsak tekinthetjük egyfajta fogyókúrának...és még mindig csini vagyok ;) Bár az is igaz,h szerencsémre a vállam és a csípőm egyforma szélesek (na nem a keskeny csípőm miatt :D), van derekam, szóval alapvetően elég jól eloszlanak rajtam a kilók. Na mind1, a lényeg hogy kitartok amellett,h nem vagy kevés evéssel bizony le lehet fogyni, csak kérdés hogy érdemes-e!
2010. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azért kérdezősködöm ennyit, mert te vagy az első ember az életemben, aki ilyesmiről számolt be. A többi mind csak kínlódott és ugyanolyan kövér mint volt.
2010. jan. 11. 13:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!