Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Manapság miért elvárt a...

Manapság miért elvárt a nőktől hogy girhesre, gebére fogyjanak? Az átlagos testsúlyt miért tartják soknak?

Figyelt kérdés

Az egyik hozzászólás miatt akadtam ki, és tettem fel a kérdést, miszerint a kérdezőnek 55 kilósnak, vagyis már soványnak kellene lennie, nem pedig átlagosnak 60 kilósnak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2014. márc. 27. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

10-ből egy ilyen válasz érkezett, erre azt a következtetést vontad le, hogy manapság elvárás gebének lenni.


Elárulom, hogy nem az.

2014. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem sok. En szemely szerint jobban szeretem azt a lanyt, akin van amit fogni. Most van olyan, akin az a 60 kilo feneken jelenik meg, van akinek a hasan, DE viszont van akinek mindehol es pont az a jo, akinel a suly eloszlik. Akinel eloszlik annal nem sok, de akinel pl csak a feneken van ez a sok zsir, annal mar sok. Teny es szemely fuggo dolgok ezek. Nem is ertem, hogy miert vita targya az ilyen.
2014. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én meg vagyok győződve róla, hogy ezek csak trollok, akiket otthon vagy az iskolában, munkahelyen pszichikailag bántalmaznak és idejárnak levezetni a feszültséget és kezelni az ez miatt kialakult kisebbségi komplexusukat. Mert akit pszichikailag bántalmaznak mindig keres egy magánál gyengébbet és bántalmazóvá válik..
2014. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ennél a kérdésnél pont 1 ilyen válasz volt első, de sokszor olvastam ilyen jellegű kérdéseknél olyat, hogy több válasz is azt mutatta jobb ha sovány szintre fogy az illető, mert csak az lehet szép...


pl 175 centihez többek szerint jobb az 55 kiló mint a 65 -69. Ami egy teljesen átlag súly. Szóval nem csak ez az egy ilyen válasz van. Csak épp nem ennél a kérdésnél hanem más kérdéseknél amik hasonlóak.


Azt meg azért valljuk be. Olyan ember nincs akinek minden plusz kilója csak a seggén van...

2014. márc. 27. 23:47
 5/8 anonim válasza:
De van ! :) En mar lattam es talalkoztam olyan lannyal, akinek a csukloja vastagsaga akkora volt mint a f@rkam es a segge kb akkora mint egessz Oroszorszag :) Jo, most ne ertsd szo szerint, de van ehez hasonlo is. En 21 eves vagyok 183 centi es 95 kilo. Az atlagnal tobb, de mivel a sulyom eloszlik, igy nem panaszkodom. De ha a hasam nagy lenne, mar panaszkodnek.
2014. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó, mi honnan kéne tudjuk, hogy milyen vastag a farkad?:)) az en csuklom is olyan vastag, mint a ferjemé, akkor most a csuklóm vékony vagy a farka vastag?
2014. márc. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azon túl hogy egy testtömeg állhat sok zsírból és kevesebb zsírból is..


Valójában azért TERJESZTIK a sovány nő ideált, TRENDET mert a sovány nők gyengébbek és betegebbek. No nem mintha a kövérek egészségesebbek lennének, de ugye akiket gyűlölünk azokat megpróbáljuk szélsőségek felé terelni, így elpusztíthatjuk őket.


Kövér nők ÉS girhes nők. Ez a cél, az egyikről gondoskodik a betegségipar, élelmiszeripar, dietetika a másikról a média.


Na kiknek a kezében van az egész, akik gyűlölök a nőiességet, az egészséges nő eszményképét? Igen, azok csinálják az egészet, úgy szórakoznak az emberekkel mint majom a farkával.


Netán ez nem tetszik valakinek? Akkor tessék tudatosítani a problémát és a valódi okát, okozóit..

2014. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából az a baj, hogy sokan a kilót nézik. Miközben teljesen egyedi kinek mennyi az ideális testsúly. Pl. én 180 centihez 70 kilósan vagyok sovány, valaki így dagadt.
2014. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!