Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek mi a véleménye a Nanni...

Kinek mi a véleménye a Nanni alma ecet ízű gumi cukorraol? Saját tapasztalatom 4nap után olyan durván elvette az étvágyamat h meg ijedtem. Korgott a hasam de nem bírtam enni úgy éreztem ólyan jólvagyok lakva. A hasam már nincs fel puffadva

Figyelt kérdés
És 1nap kétszer eszem mert nem bírok többet. Ja és a nannit túl lehet adagolni?
2022. jan. 16. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Es az miert jo? Lehet sokat enni csak nemmind1 mit.. meg kell melle sport. A koplalas a legegeszsegtelenebb es hosszu tavon nem vezet celra
2022. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én életem az sport viszont a refluxom véget kezdtem el szedni a Nannit azt nem tudtam hogy ijen szinten elveszi az étvágyat... ám Judomzom és Thai boxolom 7éves korom óta heti hétfő szerda péntek.. sok a savam sokat tüzel a mellkason és a nanni jó rá. De csak írtam tapasztaltam h elveszi az étvágyat. A súlyomat nyilván tartanom kell mivel a versenyek miatt...
2022. jan. 16. 12:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul írtam ki a kérdésemet.... Újból kinek mi a tapasztalata a Nanni Almaizű gumicukor szedése után?? Aki próbálta szedte az írjon... Tapasztalatokat szeretnék.. köszönöm.
2022. jan. 16. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elmulasztotta a refluxom
2022. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!