Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Turbó Diétàval kapcsolatban...

Turbó Diétàval kapcsolatban gyűjtenék tapasztalatot,hosszú és rövidtávon. Mennyit fogytatok,hogy bírtàtok fizikailag,mentàlisan csak a fehérjepor fogyasztàsàt? Köszönöm,de csak erre irànyul a kérdésem.Dietikai tanàcsot nem kérek.

Figyelt kérdés

2022. febr. 26. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem bírtam, se testileg, se lelkileg. Vacsorakor már a falat kapartam. Aztán rendes életmódváltással lefogytam 42 kilót. De ha leírnám, hogyan, az már szerinted dietetikai tanácsadás lenne, úgyhogy nem teszem.
2022. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Értelmetlen kiadás és önsanyargatas volt a részemről.

Leadtam hatot visszajött 10 olyan gyorsan, hogy el sem hittem.

Nyilván az volt a fő oka,hogy annyira kiéheztem,hogy a végén már a legócskább margarinos kenyér is lakomának tűnt.

Végül találtam én is más módot,ami ha lassabban is ment,de nem megerőltető. Megszabadultam egy huszastól és tartom hosszú ideje.

2022. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a mellékhatások miatt lef.stam egy pár kilót magamról, ami persze visszajött. Rohadt éhes voltam, attól meg idegbeteg.

Kb a második héten kidobtam az egészet. Nekem is más lett a megoldás. (-27 kg)

2022. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi vàlaszokat.

Anno én is fogytam 23 kilót amit tartottam sokàig.

Most viszont valahogy nem megy a fokozatossàg elve,drasztikus megoldàsra gondoltam,ezért vettem 2 doboz fehérjét.

De lehet hülye ötlet volt.

2022. febr. 26. 15:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom kizárólagos fogyasztásra. Igazából nem is értem, hogy gondolják. RENGETEG benne a kalória, a szénhidrát egyaránt. Ami a javára írható, az az, hogy van benne fehérje, meg hogy egész kellemes íze van. Én a diétám részeként alkalmanként iszom belőle, de csak 1 mérőkanál port 1,5 dl tejjel. Egy-egy ilyen tört adag átsegít a következő étkezésig vagy segít megállni, hogy este elkezdjek "csak úgy" eszegetni. De csak kb. naponta iszom, a változatosság kedvéért. Szóval szerintem ne dobd ki és nem kell feltétlenül megbánni, hogy megvetted, de ésszel kell használni és nem szabad önmagában sokat várni tőle.
2022. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* kb. 2 naponta iszom
2022. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
két étkezésig bírtam, muszáj voltam rágni és olyan szinten éhztem mellette hogy kopogott a szemem
2022. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez nem fehérjeturmix, rengeteg benne a CH. Ha fehérjével akarod kiegészíteni a diétád, akkor keress valami mást. A Biotech egy adag pl kókusztejjel keverve kb 130 kcal, míg a turbó nagyjából 350.
2022. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Baromság, szénhidrátos cukros lét inni és melle koplalni, ettől nem lehet egészséges fogyást várni ami tartós.
2022. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer nagyon régen megvettem. Pár hétig ittam. Kb ölni tudtam volna az éhség miatt.! 5-6 kiló lement után 20 jött fel.


Nem ez az egészséges módja a fogyásnak.

2022. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!