Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Regenor hatékonyságáról...

Ano76 kérdése:

A Regenor hatékonyságáról és káros hatásairól van-e valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni de van-e értelme ha mellette meghatározzák hogy mit ehetsz. Tehát a mellette lévő diétával is érhető el fogyás?

2022. máj. 24. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Felejtsd el ezeket a baromságokat. 2022 van. Tudjunk már elolvasni egy-két tanulmányt, egy-két tudományos cikket, tudjunk már meghallgatni egy-két podcastot a témában.

Mi a cél? A fogyás? Akkor miért nem tartasz egy 500-600 kalóriás deficiten alapuló diétát X hónapig? Ez az egyetlen kulcsa a fogyásnak? Sanyargathatod is magad, koplalhatsz is, költhetsz tízezreket csodaszerekre, aztán vagy le se fogysz; vagy lefogysz, de megbetegszel; vagy lefogysz, de mivel nem tanultál semmit a táplálkozásról, ezért pikk-pakk vissza is hízol. Tanulj meg kalóriát számolni; tanuld meg, mi a makrotápanyagok és mikrotápanyagok jelentősége; kezdj el egy életmódváltást, aztán minden rendben lesz. A regenort, a turbó diétát, a norbi update cuccokat pedig el kell felejteni. Ne rajtad akarjanak még jobban meggazdagodni.

2022. máj. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőmnek a epegörcse lett a regenor diéta alatt…🤷🏻‍♀️ Az orvos jól le is cseszte, hogy ilyen baromságokat vesz ahelyett, hogy egy normális étrendet tartana, és mozogna.
2022. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A regenornak nincs semmi hatása... egy okos marketingfogás az egész...

Ad egy diétát amitől ígyis úgyis fogysz, és ad egy "csodaszert" amiért egy rakat pénzt kifizethetsz... max placebo hatása van...

2022. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A diéta mellette nem elég változatos, túl szigorú, fenntarthatatlan. A 'csodadzer'meg szimplán semmit nem csinál.

Többit 1es leirta. Ne penzt akarjunk kolteni hanem energiat befektetni. Ez a fogyás menete

2022. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

"A Reg-Enor összetevői:

Tejsavó (99%), savanyúságot szabályozó anyag (almasav), L-aszkorbinsav, tartósítószerek (kálium-szorbát, nátrium-benzoát), grapefruitmag- és rost kivonat (Citrus paradisi) /grapefruitmag- és rost kivonat 83%, ivóvíz, L-aszkorbinsav/, mentaolaj (Mentha piperita L.), citromolaj (Limonis aetheroleum)"


Szerinted?


Én egyszer megkérdeztem e regenor tanácsadót, hogy miért van az, hogy tilos a tejtermék, de kötelező a tejsavó? Erre kitiltott a csoportjából. Megkérdeztem volna még, hogy miért tilos a krumpli, amikor rizst korlátlanul lehet enni? Hogy mit változtat a pirítás a kenyérféléken? De ezeket már nem állt módomban feltenni.

2022. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz ilyeneket, ellenkezik a cég üzletpolitikájával, miszerint ne gondolkodj csak perkálj :D
2022. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
baromsag
2022. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én egy korty után kiköptem és kidobtam. Vegyészként elolvastam az összetevőit és a röhögés kapott el. Egyél MÉRTÉKKEL bármit és mozogj! Hidd el fogyni fogsz.
2022. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

És persze külön kiemelik a regenorosok, egy csomó mindent azért nem ehetsz, mert tartósítószer van benne...

Az ő saját lötyijükben meg ott ez a sor:

tartósítószerek (kálium-szorbát, nátrium-benzoát)

Ezt hívják öngólnak...

2022. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

abból a szempontból jó, hogy az emberek így korlátot tudnak szabni maguknak, mert azt hiszik ez csodaszer. Hát, ha a pénztárcájuk nem bánja miért ne? Ha ez kell ahhoz hogy betartsák a diétát, akkor csinálják csak :D 6000 ft 1 doboz ami 3 hétre elég, nem egy egetverő összeg, egy normális vitamin csomag 1 hónapra kb 10.000 ft, és akkor ha akarsz még mellé kollagént szedni, izületvédőt, kreatint,fehérjét blablabla... és akkor úgy valahol az 50.000 környékén leszel 1 hónapra :D


Szóval én szerintem is fszság, de hadd legyen az embereknek örömük ebben...legalább fogynak is.

2022. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!