Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Étvágycsökkentő szedése 1...

Étvágycsökkentő szedése 1 hónapig mennyire káros? Hatásos?

Figyelt kérdés

Ördögnyelvet néztem ki, de nem ragaszkodom ehhez, bármi lehet, ami segít nekem.


Nincs extrém nagy túlsúlyom, viszont sajnos elég rossz irányba kezdtem el haladni, az elmúlt két hónapban folyamatosan zabálok, nem tudom, miért. És hát nem a zöldségeket meg a roston csirkét kívánom... Híztam is 4 kilót. Egyszer már sikerült szépen lefogynom, de akkor volt valami, ami egy hónapra elvette az étvágyamat: egy erős szerelmi bánat. Az most szerencsére nincs, viszont akkor nagyon sokat segített, hogy összeszűkült a gyomrom és már eleve néhány véletlenül leadott kilóval kezdhettem neki egészségesen fogyni. Úgyhogy most is azt tervezem, hogy egy hónapi adagot veszek és csak addig szedem, addigra hozzászokok a kevesebb ételhez, közben átszokom az egészséges ételekre és talán lemegy ez a felszedett 4 kiló, vagy legalább 2 és nagyobb önbizalommal és kitartással tudok tovább fogyni (mert alapból is picit husi voltam).


Csak néhány helyen azt olvastam, hogy kimaradt a menstruációjuk meg ilyenek, nem tudom, ők meddig szedték vagy hogy ezek a mellékhatások törvényszerűek-e. Én fogamzásgátlót szedek, úgyhogy a ciklusomnak nem fog ártani (nem, nem a gyógyszertől híztam, jó ideje szedem és eddig semmi probléma nem volt).


Köszi a válaszokat előre is!


2020. máj. 3. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az étvágycsökkentőkkel semmire sem mész. Inkább erőltesd meg magad, és egészségtelen kaja helyett igenis eszegess csirkét meg zöldségeket. Legyen önuralmad.
2020. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kasta válasza:
Sibutramine! Kereskedelmi forgalomban nem beszerezhető, de viszonylag biztonságos.96 kg ròl mentem le 81kg-ra, ami a kocka has állapotom, ez tartott 4 hònapig! 2.hònap(ekkor voltam89) kalòria ès makró tápanyag számolgatásos dièta után kezdtem el szedni. 10napig fèl szem, 10napig 1szem, 10napig fèlszem. Ez volt a 3dik hònap, 84el zártam a hònapot, az utolsò hònap, mínusz 3kg Revex+Shedex a Sticektől, plussz edzès, intervallum, HIIT, sùlyzòs...
2021. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!