Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fat burn active gyógyszer?

Fat burn active gyógyszer?

Figyelt kérdés

egy ismerősöm sikeresen lefogyott a Reg enor gyógyszerrel, de mivel az tejet tartalmaz amire én allergiás vagyok másik megoldásra lenne szükségem.

tudom, tudom, edzeni kell, egészségen enni stb stb. nos, nem eszek nasikat, csokit egyáltalán, napi kétszer-háromszor eszek akkor se sokat. és mindennap 3-4 km sétálok.

viszont nem tudom hogy 16(lassan 17) évesen nem lesz e bajom tőle. az ismerősöm 17-18 évesen szedett gyógyszert, szóval szerintem okés, de azért hátha valaki megvétózza az ötletem.

oh és ha valaki ismer hatékony fogyasztó gyógyszereket ami bevált és nem tejes ne tartsa magában :)



2023. jan. 10. 22:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
9. Vannak itt olyanok, akik állandóan az évszámokat írják hüledezve, hogy húúúú 2022-ben még van aki ezt nem tudja. Szeretnek gúnyolodni, inkább mint segíteni, most a 2022-őt 2023-ra cserélték, ennyi a változás a mentalitásukban.
2023. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Különösen hogy egy 16 évest aláznak... amúgy meg honnan kéne tudnia hogy ez átverés, ha az iskolában nem tanítják, szülők nem biztos hogy tudják maguk is, az interneten keresztül pedig soha nem látott mértékű, sokszor egymással is ellentmondó hamis információ terjeng jóval nagyobb sebességgel mint a helyes információ.
2023. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
12, Egészséges forráskritika? Elég, ha csak a képekre keres rá, már kibukik, hogy full kamu.
2023. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%
Csak akkor bukik ki hogy kamu ha tudod mit kell megfigyelni.
2023. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézzük...

"Dr. Tóth Kitti egy nagyatádi családorvos, diabetológus szakvizsgával. Megkérdeztük tőle, hogy kinek ajánlaná az Fat Burn Activeet."

Felette egy férfi képe, aki gyanúsan nem lehet Kitti, hacsak nem volt nemváltó óvodás...

Ha rákeresek a képre, hogy amúgy ki a doki, akkor meg egy rakat más diétás oldalt dob be, ahol NYILVÁN ő az orvos ugye, de véletlenül sem Kitti.

Ha még annyi kurázsi is van az emberben, hogy rákattintson a találatok között egy valós oldalra, ott az is kiderül, hogy Kitti az valójában Márk, és se nem nagyatádi, se nem családorvos, se nem diabetológus.


Ehhez nem kell diploma, meg nem kell tudnod semmilyen rejtett jeleket.

2023. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Hány kiló és centi vagy? Miért félsz leírni???
2023. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
semmi értelme az ilyeneknek
2023. jan. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#16

nem félek leírni, csak nem lógok egész nap a telefonom és egyébként szerintem teljesen lényegtelen mivel

1) semmi közöd hozzá

2) ha tudnád se változna semmi

3) fogadni mernék hogy mindkét ilyen kérdést te írtad semmiféle ok nélkül VAGY legalább két másik mondatot hogy ne hangozzon ilyen bunkón.

2023. jan. 12. 12:33
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat, és valóban nem tudok mit csinálni mint kérdezni ha nem tudom. legalábbis szerintem nem tettem azzal semmi rosszat hogy egy ilyen oldalon feltettem egy kérdést amiben bizonytalan voltam.
2023. jan. 12. 12:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!