Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tényleg igaz, hogy vannak...

Tényleg igaz, hogy vannak tabletták, teák, amik segítenek a fogyásban?

Figyelt kérdés
Ez mennyire kamu? Valakinek valami tapasztalat? Valamelyiknél azt is írják, hogy mozgás nélkül is eltűntetik a felesleget.

2023. jan. 30. 19:02
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
72%
Nem. Kalória deficitet kell elérni.
2023. jan. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Először is, azzal 100% egyetértek, hogy kalóriadeficit nélkül nincs fogyás. A fizika törvényeit nem lehet megkerülni...

DE!

Igenis van, ami segít FENNTARTANI a kalóriadeficitet.

Pl. nekem a sima, jó minőségű zöld tea ilyen, mert nekem csökkenti az étvágyamat. Ha étkezés előtt fél órával megiszom egy csésze zöld teát kis citrommal, sokkal kevésbé vagyok éhes.

Ez segít betartani az 1500 kalóriás diétámat, amivel nem túl gyorsan, de gyorsan, havi 2-3 kilót tudok fogyni.

NYILVÁN 1500 kalóriával a zöld tea nélkül is fogynék, csak nehezebben tudnám betartani, mert sokkal éhesebb lennék.

Ugyanilyen nekem pl. az útifűmaghéj, vagy a konjak liszt. Ebéd előtt szintén fél órával egy pohár vízben elkeverek 1-2 teáskanálnyit, megiszom. Nem "üres gyomorra" ebédelek, és amúgy a rosttartalma miatt még az emésztésben is segít.

Szóval szerintem ezeket a dolgokat nem kell kizárni, mert nem ártalmasak, sőt, egészségesek is, és segítenek BETARTANI a kalóriadeficites étrendet.

2023. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. jan. 31. 09:52
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
😂 Ha igaz lenne, nem lennének már túlsúllyal küszködő emberek.
2023. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
Vannak olyan receptköteles gyógyszerek és drogok is, amik segítik a fogyást; de persze gyógyszerek úgy, hogy kezelik a betegséget, ami hízást okozott, drogok meg ugye baromi egészségtelenül.
2023. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem
2023. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!