Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok irni olyan gyogyszertar...

Tudtok irni olyan gyogyszertarban kaphato keszitmenyt ami esetleg segitene a feherje jobb megemeszteseben?

Figyelt kérdés
Szteroidos kommentekbol nemkerek,Koszonom:)

2014. szept. 20. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A feherjet nagyonjol emeszti a szervezet.
2014. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En hiszek neked.Igazabol az a helyzet hogy nem Tegnap mentem le Eloszor edzesni.Kene valami ami segitene a feherjet jobban beepiteni.Csak akad valami elerheto gyogyszer a patikaban...
2014. szept. 20. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Most megemészteni vagy beépíteni?

Emésztésben segítenek a különböző enzimek, probiotikumok, sőt a rostok is.

Beépülésben meg a koksz.

2014. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

Ja! megemészteni vagy beépíteni?

A Bromelain és a Papain növényekben található és tápkiegként megvásárolható.

A tested termeli a tripszint és a pepszint. Ezeket kerestem, de külön nem találtam, csak komplex készítményekben, amikben van zsír és CH bontó enzim is.


Rákérdeztem dokinál és gyógyszerésznél is, hogy az enzimkészítmények rendszeres fogyasztásától nem lustul-e el a tested saját enzimtermelése. A doki "nem" a gyógyszerész "de igen" választ adott. Akkor most légy okos.

Mi a baj az emésztéseddel? Miért akarsz enzimeket tolni?

Emlékszem egy kérdésre 2-3 hónappal ezelőttről. Arról vitatkoztak, hogy mennyivel fejlődik jobban az, aki edzés után emésztőenzimes fehérjét tol, ahhoz képest, aki simán. Én nem találtam. Aki hozzászólt és emlékszik, talán belinkeli neked.

2014. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert irtam ki ezta kerdest mert 5-6 eve edzek.Raadasul ektomorf vagyok.Nehezen szedek fel izmot.Fiatal vagyok.Tesztot nemakarok nyomatni....De tudom kell valami PLUSZ ami megis segitene a fejlodesben.
2014. szept. 20. 18:42
 6/8 Szintiszoli123 ***** válasza:
Bromelain és a Papain vagy Kreon.
2014. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ezekkel se fogsz tobb feherjet beepiteni mint amennyit az edzeseddel stimulálsz.
2014. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak akad valami natur cucc ami segitene. Vagy tenyleg nincs?:(
2014. szept. 20. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!