Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az ökonetben megtalálható...

Az ökonetben megtalálható Reg-Enor, valóban segíti a fogyást?

Figyelt kérdés

Olyan emberek hozzászólásait várom, akik már kirpobálták, vagy egyáltalán hallotak már róla.

És ha lehet akkor minden észrevételt leirni, hogy müködik, menyi idő múlva lehet változást elérni.


2008. dec. 28. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Valamilyen szinten minden segiti a fogyast, de ne ettol vard a csodat! Ameddig nem kezdesz el tudatosan taplalkozni es mozogni addig nincs az a tabletta, ami lefogyasztana.

(Tigi)

2008. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%
Szia! Én már kipróbáltam a kúrát 3 hónapja kezdtem és eddig 8kg-t sikerült fogynom. A kúra alatt fontos, hogy be kell tartani az előirásokat,mert ha megszeged vagyis olyan dolgot eszel amit nem javasolnak akkor egy darabig stagnálni fog a súlycsökkenés én ezt tapasztalatból tudom.Egyébként az eredmény nálam már 2 hét múlva jelenkezett. Én csak javasolni tudom.
2009. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
56%
Igen segít, és többek között az a különlegessége, hogy más diéták szerint tilos dolgokat itt nyugodtan fogyaszthatsz.
2009. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem egyáltalán nem használt, egy deka nem ment le rólam.
2015. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sem tapasztaltam semmilyen változást, pedig kipróbáltam, de nem hatott..
2015. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó két hozzászóló hány kiló volt, 45? 2 napja csinálom, de már most lement 2-3 kiló.
2016. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én csak 6 kilótól szeretnék megszabadulni, babaprojekt, és pajzsmirigy betegség....érdemes belevágnom?
2018. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!