Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan webáruház ahol...

Van olyan webáruház ahol többféle Norbi Update termék megtalálható?

Figyelt kérdés
A Norbi update online-on nézegettem már, de ennél sokkal több termékük van. Én nem nagyon járok nagy bevásárlóközpontokban, és még csak olyan helyen sem lakok ahol pékségük lenne. De szívesen kipróbálnám több terméküket.
2010. jan. 16. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Áhh hagyd a Norbit , a természetes táplálkozás a legjobb, kül is nem Magyarországon vannak a legegészségesebb emberek már bocsánat, hanem olyan országokban ahol Norbit magasról lesz*rnák
2010. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mond meg, de őszintén!

Ha te így vélekedsz erről az életformáról, és Norbi termékeiről, akkor miért írsz erre a kérdésre ilyen hülye választ?

Akkor foglalkozz olyan témakörökkel ami érdekel, és ahol olyan választ tudsz adni ami a kérdéshez kapcsolódik.

Nem a termékekről kértem véleményt ha nem hogy hol kapható....

2010. jan. 17. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Hja, bocsi, hát akkor egyszerű a válasz


Gyere hozzánk, a kukába minden Norbi-s baromságot megkapsz ;-)


Nyugi, mert biztos, hogy még a cigányok sem lopták ki !!! xDDD

2010. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jaj de édes vagy!!!!

Köszönöm szépen.

Tudod mit? Mond meg miért nézted meg a kérdést és válaszoltál rá hülyeséget ha ilyen a véleményed?

Engem ha valami nem érdekel akkor nem is válaszolok rá....

ÁÁÁÁÁ, de biztos egy dagadt állat vagy és idejársz a fórumra és féltékenységből irogatsz ilyeneket.

Hogy erre nem gondoltam hamarabb.

2010. jan. 18. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:

LOL ezen veszekedtek ? Amm szerintem épp a kövér emberek rendelik az ilyen Norbi-féle dolgokat és különben is kedves kérdező,nem tűnt fel hogy csak egy választ kaptál ? Hmm ??

Sztem az előttem szólónak igaza van,mert gondolj bele hogy Norbi update-ok max 2 országban terjedtek el és mégis M.o.-on több kövér ember van,mint máshol ahol nincsenek Norbis cuccok,na ez már magába is elgondolkoztató,szal szerinte meg te vagy a kövér bunkó kedves kérdező XD

2010. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*szerinteM
2010. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

LÁtom ismét értelmes válasz érkezett.

Köszönöm szépen nagyon jól érzem magam a bőrömben, és jól nézek ki amióta az update módszer alapján élek.

LOL

2010. jan. 19. 00:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet már nem aktuális de azért elküldöm.


[link]

2011. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!