Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szereztetek már élményeket,...

Szereztetek már élményeket, tapasztalatokat a Tv TeleShop masszázs övével kapcsolatban? Bevált? Tényleg fogyaszt? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Tutira nem fogyaszt, bar biztos kellemes erzes lehet...

(Tigi)

2008. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Jujj, nehogy vegyel, egy nagy atveres a legtobb termekjuk. Egyaltalan semmit sem hasznal, a reklam direkt ennyire "beetetosen" jo!

Remelem nem hiszed el, hogy a jo testu ffi-ak es nok ettol neznek ki olyan jol!

Kulonben sokkal olcsobban, mar nagyobb uzletkozpontokban is lehet kapni, pl. Metro, Tesco.

De hidd el, hogy csak etetik a jo nepet, semmire sem valo!

2008. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

És ti már használtátok is? Első válaszából érzem, hogy nem, utolsó válaszoló használta már?

Olyan véleményeket is várok, akik MÁR HASZNÁLTÁK. Kíváncsi vagyok. Nekem a sok tanulás mellett nincs időm a heti 2 kondin kívül mozogni, arra is alig, arra keresek vmi alternatív megoldást, amit a kollégiumban is használni lehetne.

2008. dec. 28. 20:59
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Volt mar tapasztalatom par termekukkel es egyik se volt jo semmire...

A heti 2 kondit jo otletnek tartom, emeld fel ezt a szamot 3-ra es szerintem az tokeletesen eleg lesz.

(Tigi)

2008. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam ennel a cegnel, es 10-bol 9 termeket kuldenek vissza, mert hasznalhatatlan.

En eleve nem dolok be az ilyen reklamoknak.

Ha belegondolsz, mitol fogynal le, attol, hogy ulsz, es ez az ov a derekadon van, na te sem gondolod ezt komolyan, ugye?

De ha nem hiszed, akkor vegyel, es probald ki. Ha TV-bol rendeled, van visszafizetesi garancia is. Kulonben a legeslegtobb termekjuk egy jo nagy 0!

De napi 30 percet biztos hogy tudnal futni, vagy reggel, vagy este.

2008. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem tudok futni, mert kollégista vagyok, és abból áll egy napom, hogy felkelek, reggelizek, rohanok suliba, ott vagyok délutánig, visszaérek a koliba, és tanulok. Este 9kor fürdök, majd fekszem. Nagyon nincs időm mozogni, szóval ha vkinek van jobb ötlete, örömmel várom!
2008. dec. 29. 00:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik egyetemre jarsz es milyen szakra, de az egyetemistak nagyresze koztuk en is nem arrol hires, hogy egesz nap semmire nincs ideje a suli miatt...

En lazan le tudok menni heti 4X pluz meg fozok is magamra egyetem mellett, es kapaszkodj meg meg dolgozok is mellete :)

(Tigi)

2008. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Középiskolába járok, és épp érettségizek az idén, szóval nekem nem olyan laza az időbeosztásom, mint neked.

De azért akik tényleg használtak már ilyen övet, írhatnak. Köszi.

2008. dec. 29. 11:24
 9/18 anonim válasza:
100%

Szia,a hugom is be dölt neki

és vett,hááááááát hidd el semmit nem fogyott tőle:)

2008. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
fogyni akkor lehet, ha TE mozogsz és a pulzusszámod emelkedik, vagyis égeted a kalóriát. az, hogy felteszel egy ilyen övet és csipkedi a bőrőd, maximum kellemes lehet, de hogy nem fog neked a zsirból izmot varázsolni, az tuti. ez éppen annyira butaság, mintha masszőrhöz járnék, és míg én kényelmesen pihenek, addig ő ledolgozza rólam a felesleget. ilyen nincsen, ez csak marketing.
2008. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!