Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Müködőképes fogyós gyógyszer?

Müködőképes fogyós gyógyszer?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szakértő, 2 éve szedtem étkezések előtt biotech mega fat burnert. 14 kilót fogytam. Sajnos ma már nem ugyanolyan a hatása. Egy hasonlót keresnék. 66 kiló vagyok szeretnék legalább 60ra fogyni. Sokat dolgozom, de hetente 1-2 edzést megpróbálok bekalkulálni. Koplalni nem igazán szeretnék, elég egészségesen étkezem.

2023. ápr. 16. 02:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

"biotech pl működött nekem"

Miben működött? Milyen hatása volt neki anno, ami most eltűnt? A bioteches fat burnerben van egy kevés vitamin, egy kevés ásványi anyag, egy kevés fehérje, és ennyi, semmi egyéb, de ráírják a hozzád hasonló laikusok kedvéért, hogy zsírégető. Ezen vegyületek közül melyik bír zsírégető hatással? Egyik se. Ami működött neked anno, az a szerencse, és hogy a tudatlanságod ellenére kalóriadeficitben voltál, ezért fogytál, de mivel költötted a pénzed a bioteches szarra, ezért arra projektáltad a sikert, mert nem rendelkeztél (ahogy most sem) a kellő ismerettel. Ezt hívják sportszakmai körökben bro science-nek.

"próbáltam anno számolgatni de abbahagytam"

Akkor vásárolhatsz bármilyen pénzlehúzó szart a bioteches átverésen kívül, továbbra is a szerencsére van bízva a fogyásod, ugyanis ha nem követed nyomon a kalóriabeviteledet, akkor minden leadott kiló a véletlen műve, ami előbb-utóbb vissza is jön. Az összes ügyfelem tudja követni a kalóriabevitelét munka, család, gyerek, háztartás, szociális élet, hobbi mellett is, de te valamiért nem. Értem. Azért fusd át ezt a szakcikket, hátha hajlandó vagy tenni is a tudás megszerzéséért, és az eredmény eléréséért:

[link]

2023. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

"Próbálom elkerülni a kenyér/tészta féléket estére"

Miért? A Nők Lapja azt írja, hogy este 7-kor már nem szabad tésztát enni, mert jön a gonosz hízásmanó? Vagy ezt a barátnőd mondta, vagy a szomszéd néni? Az ilyen mondatokból látszik, hogy a lehető legrosszabb forrásokból tájékozódsz táplálkozás témakörben, és ha csak egyszer ráakadtál volna egy minőségi forrásra, akkor már rég előrébb lennél minden téren.

2023. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11 a fat burner-be koffeint tettek, nem fehérjét. De egyébként igen, egy presszó kávé kb ugyanazt a hatást éri el.

Van pár valóban jó gyógyszer, de annak nem a koffein, meg l-karnitin a hatóanyaga, és nem kapod meg vény nélkül. Plusz az erősebb hatás mellett erősebb is a mellékgatás. Full indokolatlan terhelés a szervezetnek, ahelyett, hogy az ember kicsit kevesebbet enne, és többet mozogna...

2023. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nemértem miért kell minden platformon a hibát keresni a másikban. Még akkor is ha az elején leszögeztem hogy nem vagyok szakértő, vagy hogy kíméljenek a seggfejek.
2023. ápr. 16. 23:28
 15/20 A kérdező kommentje:
Végig se olvastam a kommentedet mert érzem benned a feszkót. Én meg nem vagyok abban az állapotban hogy az ilyen hangnemre odafigyeljek most. Sajnálom. Próbáljunk egy kicsit megértőbbek, kedvesek lenni emberek. De tényleg. Nem akarok seggfej lenni én sem most ezzel, de nehéz úgy megőrízni a hidegvérem hogy mindenhol csak azt látom hogy az egyik a másikban keresi a hibát.
2023. ápr. 16. 23:33
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

"Végig se olvastam a kommentedet"

Én egy dietetikával foglalkozó versenysportoló vagyok, úgyhogy velem ezzel nem szúrsz ki, maximum magaddal. Ha elzárkózol a valóságot lefedő információk befogadásától, és inkább maradnál a kontraproduktív buborékodban, akkor hajrá, de előtte legalább az 5. és a 11. válaszban megtalálható linkeket tekintsd meg. Jó olvasást!

2023. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: messze nem voltak olyan válaszok, amitől így fel kéne húznod az orrod. Kicsit növessz vastagabb bőrt, és tanuld meg kezelni a kritikát, ha fejlődni akarsz (kb bármiben). Nem értesz hozzá, oké, sokan vannak így, de akkor ha nálad tapasztaltabb, hozzáértőbb leír valamit, akkor legalább olvasd el, és fontold meg. Ha nem, akkor ne csodálkozz, ha továbbra is tudatlan maradsz.
2023. ápr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Addig kezelem a kritikát, amíg megfelelő hangnemben kapom. Ha nem, nem fog érdekelni.
2023. ápr. 17. 11:20
 19/20 anonim ***** válasza:

"Ha nem, nem fog érdekelni"

Oksi! Jó fogyást, sok sikert!

2023. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi😬
2023. ápr. 17. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!