Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi ez a mai felkapott hasba...

Mi ez a mai felkapott hasba adott injekció fogyasztó szer?

Figyelt kérdés

Legális?

Nincs esetleg mellékhatásai?



#fogyás #Hasba adott injekció fogyasztó szer
2023. ápr. 16. 20:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
1 Létezik. Nagyon jó eredményekkel. Viszonylag új gyógyszer, de az orvosok szerint a mai piacon az eredmények miatt ami a betegekről lejön a legjobb.
2023. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
74%

Zsótájm Zsótinál láttam legutóbb egy videót a youtube-on, amiben pont erről beszél, meg a tapasztalatairól. Épeszű ember nem akarja kipróbálni.

Ő megtette és az a lényeg, hogy majdnem belehalt, olyan xarul volt tőle illetve a mellékhatások.. meg végül nem is fogyott, viszont legalább jó sok pénzt kidobott a cuccért az ablakon.


De egyik rokonunknak is felírta az orvos, aztán valami bélgyulladása lett tőle és azóta xarul van.


Szóval legálisnak legális, csak káros, mint a cgi, de jó pénzt kaszálnak belőle és vannak kevesek, akiknél működik. De szerintem ez orosz rulett pénzeseknek...

2023. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
22%

9 De igen. II.Diabosoknál, akiknek a májenzimértékük sem jó azoknál van ez a jelenség.


Van még egy másik: Hasimoto, nézz utána mielőtt mázsálgatsz..


Tudod régen is voltak túlsúlyos emberek, de akkoriban valahogy normálisabbak voltak az emberek,mint manapság amit a fajtád előad.


170/55kg 90-60-90-san sem nyilvánultam így meg a 140kg-os rokonom felé és semelyik kövér ember felé... és nem rohadtam egész nap a teremben. meg nem számolgattam a macrokat ahogy ti teszitek... Nem ártana ha a lelked fogyasztand le.. talán akkor valami emberi is lenne benned.

2023. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
12 Döbbenet az a sötétség ami belőled szól. Döbbenet..
2023. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%

"legjobb inzulincsökkentő gyógyszer, ami teljesen rendbe teszi az inzulinháztartást és más hormonális változást"

Magában az inzulin csökkentése nem okoz fogyást, sőt komoly fiziológiai problémákhoz is vezethet. Ha az egyén továbbra is tartós kalóriatöbbletben van, mert továbbra is fizikai aktivitási igényén felüli energiabevitelt folytat, akkor jöhet Ozempic vagy Saxenda, nem fog bekövetkezni fogyás. Továbbá ezek a hormonológiai készítmények kísérleti fázisban vannak, használatuk hosszútávú következményeiről és mellékhatásairól még semmilyen tanulmány vagy mérés nem készült. Plusz ezek vényköteles szerek, melyek orvosi kontroll mellett is szignifikáns egészségügyi kockázatot jelentenek, pláne szakmai felügyelet nélkül. Röviden, nem szakmai nyelvezettel: ha továbbra is többet zabálsz, mint amennyit mozgással elégetsz, akkor szúrhatod magad bármivel, nem fogsz fogyni, ráadásul ezek az anyagok komoly és visszafordíthatatlan élettani hatással járhatnak, ezért nem laikusok kezébe valók.

2023. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
72%
14: ne hari, de ha az igazságot te sötétségnek nevezed, az a te problémád, sajnállak!
2023. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy mindenki meg akarja spórolni a melót, de nem lehet.


Nem lehet megúszni a fogyásba fektetett munkát, ez van!

2023. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

17 Olvasd el mielőtt tolod a sötét tudatlan szövegedet:


[link]

2023. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
18: ne hari, de én a pórul járt embereknek jobban hiszek, meg a saját rokonomnak és totál nem érdekelnek a gyógyszermaffia írásaid! :)
2023. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
84%

Vannak bizonyos cukorbetegséget kezelő gyógyszerek, amiknek a fogyás is szerepel a mellékhatásai között. De egészséges emberek számára ezek többet ártanak, mint amennyit használnak.


Amúgy a hashimoto/PM alulműködés tényleg tipikus “csak hasra” hízást eredményez. DE 130 kilónál már biztos nem csak ott van felesleg.

2023. ápr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!