Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az UKKO tea tényleg hatásos?

Az UKKO tea tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy egy tea tényleg elveszi az étvágyat és így könnyebb vele a fogyás??

2023. jún. 27. 13:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Minden ital elveszi az étvágyat. Igyál meg 1 pohár vizet étkezés előtt, és "jóllakottabbnak" fogod érezni magad.


Nincsenek csoda diéták és fogyasztószerek. Kalóriadeficit és kemény munka van.


Miért akar minden ember 0 energiabefektetéssel eredményt elérni? Kalóriadeficitben lenni, netalán mozogni, tenni is az eredményért az manapság luxus?

2023. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

Én UKKO teákat fogyasztok, eddig mindegyik minőségi volt és használt, bár ezt az étvágycsökkentő teakeveréket nem próbáltam.


#1: tanuljál kicsit az ételfüggőségről meg az evészavarokról. Nem lenne ennyi kövér ember, ha annyira egyszerű lenne a fogyás, mint ahogy azt állítod. Sőt, el sem híznának az emberek.

2023. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

És az ételfüggőségre meg az evés zavarra mint mentális állapotra megoldást jelent egy tea? :)


Nem az #1 vagyok.

2023. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, de leginkább olyané érdekelne, aki már kipróbálta!


Nyilván nem ettől várja az ember, hogy lefogyjon, de miért ne segíthetné a kemény munkát?!


A kérdés az, hogy ez a termék segíti-e?

2023. jún. 27. 14:26
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván nem
2023. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5-ös: te kipróbáltad?
2023. jún. 27. 14:41
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerencsére nem kell minden marhaságot konkrétan kipróbálni 2023ban, elég jó ismeretei vannak a tudománynam arról, hogy mi működik és mi nem.
2023. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

2#

Az ételfüggőség és egyéb evészavarok hogyan kapcsolódnak most ide? :D


A kövér emberek azért kövér emberek, mert nincs önuralmuk és zabálnak, ennyi.


Az esetek 5%-ban pedig valóban valami betegség állhat a háttérben, de egy betegség sem létezik, amitől ne tudna valaki lefogyni, legyen az IR, vagy pajzsmirigy alulműködés.


Egy pajzsmirigy alulműködéssel rendelkező embernek is a legrosszabb esetben 30%-kal térhet el az alapanyagcseréje egy teljesen egészséges emberéhez képest. Tehát mondjuk nem 1800 kalória az alapanyagcseréje, hanem a legrosszabb esetben is 1300 kalória körül. (ez a ~30%-os differencia rettentő ritka)


De, sokkal egyszerűbb kifogások, "body positivity" és mindenféle csoda teák mögé bújni, mintsem keményen dolgozni és leadni a felesleget.


Üdv.: Az első válaszoló, aki 40kgot fogyott, és tartja a súlyát már lassan 2 és fél éve :)

2023. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 qborka ***** válasza:
90%

Bármilyen tea fogyaszthat,ha felesleges kalóriák helyett iszod


Pl nem eszel meg egy egész 40 cms pizzát,csak két kis szeletet belőle + a tea.


Vagy a moziban nem popcornt eszel nachossal,csak a teát iszod.

2023. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy nincs étvágyad nem egészséges. Egészségesen kell táplálkozni rendszeresen meg sportolni. Ennyi a nagy titok. De ha nem hiszel nekem, keress fel nyugodtan egy személyi edzőt aki 50-60 ezerért hetente, ugyan ezt fogja mondani neked. Igaz, ha már ennyit fizetsz érte, gondolom be is tartod. Amit meg én írtam itt azt meg nem mert ez a tanács ingyen volt...
2023. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!