Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabpehely dieta tenyleg...

Zabpehely dieta tenyleg hatasos? Aki probalta mennyit adott le? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én reggelire zabkását eszek (kis zabpehelyt vízben meg vagy tejbem megfőzöm, és ízesítem kis fahéjjal).

Estére meg teljes kiörlésű rozs kenyeret eszek.

Ezek azért jók, mert gazdagok rostban, és meginduln az emésztési rendszered nagyon gyorsan!

Vagyis nekem túl gyorsan, lehet hogy csak az én anyagcserém túl gyors, de naponta 2-3x megyek a wc-re, mert annyira "jó" a bélműködésem!

2 hónap alatt leadtam 4kg-t, persze ezek mellett ebédre ehetsz mást is, vagyis normális kajákat is, csak figyeld a kalória mennyiséget :)

23 L

2016. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Sok picit kell enned kb 3 óránként, 1g ch testsúlykg-nként, 2g fehérje testsúlykg-nknét..

És mellé rendes zsírok mondjuk lenmagolajből egy kanál

3-4 liter víz, egy rendes vitamincsomag, és persze aerob edzés

Egy személyi edző

2016. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Tarkón verném, aki egyáltalán megemlít ilyen baromságokat.
2016. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
2es válaszoló ökör inkább mint személy edző. Még ha lenne 80 kiló is a kérdező, amit nem tudunk h mennyi, ez amit írtál van vagy 1100 kcal, erre aerobozzon rá? Gyökér állat.
2016. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
59 kilo vagyok
2016. jún. 3. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:
És mennyi szeretnél lenni? Milyen magas vagy? Lány felteszem? Hány éves? Milyen rendszeresen sportolsz, mit, mennyi ideig alkalmanként?
2016. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A második valóban koplalást ajánl, 1g ch, senkinek se kell ilyen alacsonyra menni, ha mégis, akkor inkább mozogjon többet.


A zabpehely diéta nem tudom, mi, de azon nem változtat, hogy megfelelő tápanyagbevitel kell, s nincs diéta, ami mindenkinek hatásos és nem is szenved közben kegyetlenül.

A zabpehelynek megvannak az előnyei, rost, alapból gluténmentes (szennyeződhet, de az nem sokat számít annak, aki nem durván gluténérzékeny), gabonához képest sok fehérje, sok vizet fel tud venni, így kevés zabpehelyből sok zabkása lesz (bár energiát nem fog sokat adni, de ha túlevés a gond, akkor segíthet).

Nyilván zabpehelyre alapozni nem jó ötlet, de az étkezés részeként jó szolgálatot tehet. Már akinek, persze.

2016. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
170 cm magas vagyok, lany, 15 eves es 55 kg-re lefogytam mar 63-rol de visszajott az elmult idoben par kg mert osszezabaltam mindent. 52-3 kg szeretnek lenni.
2016. jún. 3. 15:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Jézusom!!! Neked inkább HÍZNOD kéne!!


Naná, hogy azért híztál vissza, mert a szervezeted ezt a piszlicsáré kis súlyt nem tolerálta, még egy alacsonynak is rohadt kevés az a kg, nem, hogy a te esetedben!


Te nem vagy normális kérdező!! Inkább menj el egy jó pszichológushoz, aki rendbevágja az agyadat!!

2016. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem látlak, kérdező, de nagyon kis súlyt akarsz. Hacsak nem vagy olyan alkat, kevés izommal és nulla vággyal többre, túlzottak az elképzeléseid és érthető, hogy a tested nem bírja megtartani a nagyon alacsony testzsírszázalékot. Informatív lenne a testzsírszázalékod, többet tudnánk arról, hogy mennyire jogos a fogyási vágy.

S te tudod, mennyi evéssel fogytál s mennyivel híztál, ha pl. kvázi koplalnod kell a fogyáshoz s szolid evéssel is felhízol, az is arra utal, hogy nem egészséges szinten akarod tartani a súlyod. Vagy nagyon belassult az anyagcseréd.

Ezek persze csak feltételezések, de a számokat elnézve igencsak van rájuk esély.


Ha valamikor fogynod kell, akkor sem fura diétákkal, hanem kiegyensúlyozottan, életmódváltással, mozgással célszerű ezt megoldani.

2016. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!