Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan, akinek segített...

Van olyan, akinek segített bármiféle zsírégető tabletta a fogyásban?

Figyelt kérdés
Rengeteg tablettánál írják, hogy a hasizsír és úszógumi eltüntetésében segít. Vajon tényleg hatásosak lehetnek ezek? Ha valaki használ/használt ilyet, melyiket szedte és mennyi idő után volt látható változás?

2023. júl. 18. 12:29
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
23%
Amúgy tényleg van egy igen hatásos módszer, több embernek, hírességnek is bevált. Küldj nekem egy korrekt összeget, cserébe küldök neked egy egysoros verset, amit ha jó hangosan 3x elmantrázol, akkor lefogysz, mégpedig szédítő gyorsassággal. Dejólvigyázz! Senkinek egy szót se erről, mert különben összefog az orvostársadalom ellenünk. De ha nem hiszel nekem, akkor felveszek egy okoska szemüveget, fehér köpenyt és egy hanyagul a vállamra dobott sztetoszkópot. De ha olyan makacs vagy, hogy még ez sem győzött meg, akkor fotosoppolok mögém egy kórházat is. Nos?
2023. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, hogy mit nem értesz. Olyan, mint a mosószer, ami mindenféle foltot kiszed. Ha az első működött volna, akkor nem lenne mindig újabb és újabb. Nyomják a reklámot, tetszetősebbé teszik a csomagolást és kb ugyanazt árulják mind. És van közte, ami olyan hatásos, mint ahogyan állítják?
2023. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
67%

Ez olyan, mint a kasszatibi szektája, árulják a túlárazott vackaikat, de egyél mellette 1200 kcal-t és lefogysz...hát hogy a viharba ne fogynál le, ha 1200 kcal-t eszel? A csodaszarok nélkül is ugyanúgy lefogynál.

Azért árulják, mert mindig van, aki bedől nekik. a nigériai csalás is ugyanúgy virágzik.

2023. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem értem, hogy ennyi idő elteltével miért árulják még mindig ha rájöttek rengetegen, hogy humbug az egész.”


Mert mindig voltak, vannak és lesznek olyan naív, kétkedő és lusta emberek, akik elhiszik, hogy pár tablettával, a munkát megkerülve elérhetik a céljukat.

2023. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg kérdező. Van olyan igen ami segít a fogyásban. Írtam privátban. Nekem egy falyta segítet. De ezen kivül énis sok félét próbáltam de egyik sem hatot. Csak ez amit most szedek.
2023. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
50%

"Falyta "


"Falyta"


"Falyta"


😵‍💫😵‍💫😵‍💫

2023. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

+

segítet

kivül

énis

sok félét

hatot

2023. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
16 17 ugyan az a személy és pffff
2023. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

+

ugyan az

2023. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
Idiota
2023. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!