Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szülés után mi a l leggyorsabb...

Szülés után mi a l leggyorsabb módszer a fogyásra? A baba miatt kevés időm van! Melyik diétát javasoljátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még szopik a bébid lehetőleg egyiket sem.Utána mozgás,torna,séta a picivel együtt!
2011. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Google: szálkásító étrend

és vegyél egy súlyzót: [link]

2011. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Ha még szopik a bébid lehetőleg egyiket sem" igen ez lemaradt :) bár mozogni elkezdhetsz diéta nélkül, hogy legyen egy kis alapod amire elkezdesz diétázni. Kis mozgásról beszélek ha nem is súlyzózás de legalább valami kis biciklizés... az sohasem árt.
2011. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne foglalkozz ezzel! Egészségtelen neked és a babának is, ha szülés után nekiállsz fogyózni. Ha nem rég szültél, úgyis meg fog változni az alakod.
2011. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!7. hónapig sportoltam és most van pici has nagy úszógumi +3kg de az nem mozdul.bele vagyok betegedve sajnos szószerint-((((.Lassan depis leszek ettől.Bár tudom ez nem erről szól,de ....
2011. aug. 8. 15:23
 6/6 anonim válasza:

Ne diétázz! Tanuld meg, hogy mit és mennyit ehetsz, emellet mozogj sokat. Itt találsz hozzá egy kis segítséget:

[link]

2014. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!