Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szülés után rajtam maradt...

Szülés után rajtam maradt 8kg. mennyi idő alatt tudnám ezt leadni kemény diéta nélkül, ha iszom a wu long anti adiposis teát? Minden nap sétálunk a babával 1 órát. Használt vki ilyen teát?

Figyelt kérdés
milyen eredményeket értetetk el?hol lehet kapni?gyógyszertárban van?
2010. jan. 15. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell ahhoz semmi! Ha vékony voltál szülés előtt fél év alatt visszanyered a súlyodat diéta nélkül, sőt van aki még többet is fogy (strapásabb életmód a baba miatt, éjszakázás stb.) Rajtam 20 maradt és fél év alatt vékonyabb lettem mint előtte, minden diéta nélkül. Magam is meglepődtem, és ez 2 x ismétlődött meg, mert 2 x szültem. Amúgy mindkét terhességgel 30 kg-ot híztam. Ilyesztő, de ez volt!
2010. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, rajtam is maradt 8-10 kg. Én elkezdtem iszogatni egy teát. Gyakorlatilag ugyanaz mint amit te mondasz, csak valamivel job az íze. Ginseng and slim, ami pedig ennél kb feleennyibe kerül: elhízás elleni tea. Mindekettőt kúraszerűen kell inni- garantáltan felgyorsítja az emésztést! Nekem ez a kettő jött be... heti 0,5-1 kg-t fogytam eddig. A ginsengeset DM-ben is lehet venni- elhízás ellenit gyógyszertárban.
2010. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem jött be. Két év alatt nem tudtam leadni egy dekát sem, sőt, híztam hozzá. 20 hónapig szoptattam, Másfél évig alig aludtam, strapás éjszakák, rengeteg meló, diéta... és semmi. Most, hogy már nem szoptatok, intenzív mozgásba kezdtem, bár erre rámegy az a kevéske szabadidőm, ami volt, remélem, hogy hatásos lesz, mert iszonyat fárasztó a gyerek mellett. Azért reménykedem és kitartok még 2-3 hónapig, remélem, addigra elindul valami pozitív folyamat.
2010. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Én már dolgozok, de még nem tudtam leadni a felesleget.Az ilyen teáktól nem lesz hasmenésem? Kellemetlen lenne útközben, vagy a munkahelyemen.
2010. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kevesebbet egyel es mozogjal tobbet, mint eddig.

Az evesnel figyelj oda a mennyisegre, es hogy mit eszel.

A tiltott dolgokat ugyis tudod, hogy mit nem szabad enni.

Mozogjal sokat, barmit.

Igyal meg naponta 2 l vizet vagy asvanyvizet.

2010. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerek és szoptatsz-e? Ettől is függ.
2010. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ittam régen is, és iszom most is. De nekem iszonyú anyagcserém van, és ez segített abban, h minden nap akár 2x is nagywczzek. Igy nekem pár kiló lement, de ez nem tartós fogyókúra. Inkább kiegészítés.

Ha nem szoptatsz, megpróbálhatod, rossmannban, gyógyszertárban lehet kapni. Én láttam a tescoban is, de ott sokkal drágább volt.

Eliszol egy dobozzal, de mellette próbálj meg kalóriát számolni. Száműzni a fehér kenyeret, cukrot, kevesebb szénhidrátot bevinni a szervezetbe, sok gyümölcs, és zöldség, és este 6 után ne egyél. Igyál sok ásványvizet v vizet, és tuti szépen lassan lemennek a kilók.

2010. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!