Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kasza Tibi fogyókúrás cuccról...

Kasza Tibi fogyókúrás cuccról vélemény ?

Figyelt kérdés

Szülés után vagyok 8 hónappal és nem mozdul a mérleg… gondoltam kiprobalom . Olyanok véleményét/ tapasztalatát kérem akik próbálták.

Köszönöm.



2023. okt. 20. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

2023 végén nagyon szomorú, hogy még bárki is komolyan elgondolkodik ilyen pénzlehúzó szarokon. Ajánlom figyelmedbe ezt a két videót feltétlenül:

https://www.youtube.com/watch?v=5nKRlW2l7w4

https://www.youtube.com/watch?v=93HhJeAaNtM

2023. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hu tényleg borzasztó hogy egyáltalán ilyen megfordul a fejemben..

van egy közeli barátnőm aki 10 kgt fogyott tőle viszont azért tettem fel a kérdést hogy több tapasztalatot is meghallgassak.

Egyébként köszönöm a választ.

Az étrendet amúgy nem terveztem tartani amit ok írnak .

2023. okt. 20. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

"van egy közeli barátnőm aki 10 kgt fogyott tőle"

Nem tőle, hanem a túlárazott és káros baromság általi koplalástól, és az ehhez társuló kalóriadeficittől. Mennyit tudsz a kalóriaszámolásról? Javaslom ezt a cikket:

[link]

2023. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az étrendtől fogysz. Olyan durva kalóroadeficitbe kerulsz az etrendtol hogy hamar fogysz sokat, egeszsegtelenul. A porok etkezes helyettesitok tehat ha mellette ugyanugy eszel akkor swmmit nem ert.

A rost tabletta helyett meg egyel gabonat es zoldseget. Abban meg vitamin is van es ugyanugy jol laksz tole

2023. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
82%

Huen tukrozi a magyar tarsadalom állapotat, ahol a modern Schobert Norbit a csellendzs családdal gazdaggá tesszük. Hihetetlen.


Ahol az alapvető pszichológiai befolyasolasi trukkoket nem vesszuk észre, es nem vagyunk tisztaban a biológiai folyamatokkal.


De vegulis ha allandoan a tularazott szarjait eszed, akkor tenyleg fogyni fogsz, mert nem lesz penzed normalis kajara :)

2023. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

"Hu tényleg borzasztó hogy egyáltalán ilyen megfordul a fejemben.."


tényleg


"Az étrendet amúgy nem terveztem tartani amit ok írnak ."


:D :D he?


akkor miért nem pl. a ketó-diétáról tettél fel kérdést, hogy működik-e? gondolom olyat sem tervezel tartani, akkor mindegy miről kérdezel, nem?

2023. okt. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Semmit nem érnek a termékeik és hihetetlenül túlárazottak is. Kizárólag a hozzá kapott 1200 kalóriás étrendtől fogynak az emberek, ha nem szednék/innák mellé a s*arokat akkor is ugyanúgy fogynának. 1200 kalóriás étrendet ingyen is találsz a neten vagy magadnak összeállítod 5 perc alatt. A buta, tudatlan emberek veszik meg a termékeiket, akik miután feladják vagy befejezik a kínzással felérő koplalós 1200 kalóriás diétát mindent vissza fognak hízni, sőt többet is. Azért mert ugyanúgy fogalmuk se lesz arról h hogy működik a testük, hogy és miért kell kalóriát számolni ha fogyni akarsz, mi az a lassú es gyors felszívódású szénhidrát, milyen ételeket érdemes enni h egy étrendet tartani lehessen stb stb. Tehát hiába fogytak le, nem tudják miért és hogyan kell megtartani és mindent vissza híznak, aztán újra megrendelik majd kasza termékeit mert hát az egyszer már bevált. Igaz h kínzás volt es minden visszajött de a butaság es a tájékozatlanság ide vezet.
2023. okt. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is fogyott tőle 2 hét alatt 5 kilót, de szenvedett rendesen, és vissza is hízta.

Sokkal célravezetőbb, ha megtanulsz kalóriát számolni. Én 20 kilót fogytam idén (szintén szülés után) kalóriaszámolással, úgy, hogy gyakorlatilag bármit megeszem, nem éhezem, és nem diétának élem meg.

Én a "Mindennapi lendület" segítségével szerettem meg a mozgást, és tanultam meg a kalóriaszámolást.

2023. okt. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, semmilyen terméktől nem fogsz fogyni, hanem a kalóriadeficittől, ahhoz meg egy normális étrend és mozgás kell. Megnéztem a kasz tibis cuccokat, étrendKIEGÉSZÍTŐK ahogy írják is, szóval arra jó hogy pár étkezést kiválts vele de semmi extra és még túl is van árazva.
2023. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, nem mozdul a mérleg. Eddig mit tettél a fogyás érdekében?


Először is vezess étkezési naplót 2 hétig. Aztán számold ki, hogy mennyi volt a napi átlag kalóriabeviteled. Aztán ebből vonjál le 500 kcal-t, és az legyen a napi keret. Olvass utána, hogy miket érdemes enni, hogy kevesebb kalóriával is jóllakj, tehát tartható legyen a kalóriadeficit (pl. sok zöldség, magas fehérjetartalmú ételek, magas rosttartalmú ételek, hüvelyesek). Így kb. heti fél kilót fogsz fogyni, ha közben ugyanannyit mozogsz. Ha szoptatsz, akkor talán jobb csak 200-300 kalóriát csökkenteni, hogy inkább lassabban fogyj, mert ha túl gyors a tempó, akkor a leadott zsírban található méreganyagok bekerülnek a tejedbe.

2023. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!