Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Saxendát feltudom íratni,...

A Saxendát feltudom íratni, akkor is, ha nem vagyok kórosan elhízott?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, és 75 kg.

nov. 13. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem
nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos pénzért simán felírják.
nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
De sokra nem megy vele, ha nincs kitartása és önmérséklete. Több ismerősöm is szúrta, aztán mikor abbahagyták legalább 4-5 kilóval több jött rájuk vissza, mert nekiálltak zabálni.
nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Kalóriadeficit nem jön szóba, mint minden normális embernél?
nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

3, tudom, de a kérdés nem az volt, lesz-e haszna.

A legtöbben kényszerevők, nem azért zabálunk, mert éhesek vagyunk (igen, sajna én is, egyedül dolgozom, unalmamban eszek), ezért nem lesz értelme a pénzkidobásnak. Ha tényleg állandóan éhes lenne, még jó is lehetne.

nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 én is kényszerevő lennék, ha nem nem szívnám az elfbárt. Egyébként állandóan éhes vagyok, mert napi 800 kalóriával tudok fogyni, többel nem, ezért kell a Saxenda.
nov. 13. 20:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki vigyáz a testsúlyára az éhes, nem éhezik, hanem szinte minden köztes időben van egy enyhe éhségérzete vagy az, hogy még tudna enni.

Erről ritkán beszélnek nyíltan, de azért sportolók, manökenek, színészek interjúiban el lehet csípni és nem csak nőkében.

Ez sajnos az idegek játéka, mozgással, más feladatokra való koncentrálással lehet enyhíteni. Na meg ugye a dohányzás, hát mindenki maga dönt.

nov. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De kérdező, megéri azért a 2-3 hónapért tönkretenni magad? mert ha abbahagyod úgyis visszahízod.
nov. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De hol írják fel pénzért? Kétlem, hogy a háziorvosom ebbe belemenne, másé igen?
nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9, kolléganőnek most írták fel, semmi szüksége rá.
nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!