Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen a tapasztalatotok a...

Milyen a tapasztalatotok a Slim Integra nevű fogyasztó szerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kipróbálta már valaki?
2010. okt. 21. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy csak szétnyomja a vesédet...

Egyszerűen egyél mindenből fele annyit amennyit eddig ettél, és meg is van oldva a fogyásod, és a veseproblémád is.(Lehet, hogy hamarabb fogysz egy szerrel, viszont 2 naponta járhatsz művese központba ;) ) Hidd el, hosszabb távon nem éri meg mérgezni a veséd...

2010. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A Te ötleteddel már lefogytam 13 kg-ot (6 hónap alatt, ebből 10-et az első három hónapban). Nem eszem kenyeret (ritkán telj. kiőrlésűt v. rozskenyeret).

De úgy érzem, hogy valamivel fel kellene ráznom az anyagcserém... És szerintem ez a szer így fogyaszt (mert mi más okból fogynék).

Vagy tudsz ajánlani valami jó (nem túl drága) méregtelenítőt?

2010. okt. 22. 09:55
 3/12 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen egyél mindenből fele annyit amennyit eddig ettél, és meg is van oldva a fogyás"


Ja, ezt hívják minőségi éhezésnek. :S

2010. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szerek helyett inkább normálisan kéne a tápanyagokat bevinni és akkor nem lassulna be az anyagcsere a drasztikus fogyástól. Testsúlykg-onként 2 g fehérje és 4-5 g szénhidrát a minimum. Ezt persze minőségi kajából nem úgy, hogy mindenból keveset, ami ugye minőségi éhezés lenne.
2010. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

azt hogy értitek h szétnyomja a veséjét? agyis inkább hogy honnét tudjátok..

amúgy van benne valamit amit íírtok..csak éénis azok ozéé tartozom hogy fogyokuraval nemfogytam le...tornáázni tornáztam az se nagyon votl hatásos.most meg máárt lusta vagyok tornázni

2010. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én szeretném kipróbálni,de nem tudom hogy valóban igaz-e, az amit állítanak róla,hogy 5-6 kg-ot lehet vele fogyni 1hét alatt(az intenzív kúrával)...Ráadásul 14000 forint a kiszállítási díjjal együtt.Végülis garancia az van rá..Az újságban láttam,de semmilyen telefonszámot nem írtak oda hozzá.
2010. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
kipróbáltam...... abszolut hatástalan......tényleg hatással van a vesére ,mert naponta tripla annyit jártam a wc-re....... és vissza is kértem az árát.... ez volt az első és utolsó olyan dolog amit kipróbáltam, ezt is csak azért mert vállaltak pénz visszafizetési garanciát, és persze hajtott a kíváncsiság és a remény hogy talán most nem hazudnak ,de utólag baromi okos vagyok. irreális egyszerre annyit fogyni. és azok a mellékelt képek. nah neeee. úgy nézett ki a csaj mintha plasztikai műtétról esett volna ki. nem is értem hogy lehettem ennyire h....e
2010. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én is megrendeltem 1hete és szerintem lassan megjön:S

Neked mennyi idő alatt jött meg a fogyiszer?

Még szerencse h az olcsóbbikat rendeltem meg,de akkor én is visszaküldöm,remélem visszakapom a pénzt..Amúgy nem írták h mellette kellene-e vmilyen fogyókúrát folytatni?

2010. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
utolsó előtti vagyok: nem írnak konkrétan semmit. sőt meglepően szar a csomagolás. semmi információ semmi használati utasítás.kis doboz teli bogyókkal.mered vagy nem mered alapon,mert fogalmad sincs mi van benne.
2010. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Vigyázzatok, esetlegesen egészségkárosító, emellett meg átverés is! Itt bővebben: [link]


A cég egy luxemburgi bejegyzésű, 1 személyes offshore cég!

2011. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!