Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen a tapasztalatotok a...

Milyen a tapasztalatotok a Slim Integra nevű fogyasztó szerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kipróbálta már valaki?
2010. okt. 21. 20:47
1 2
 11/12 szandraga válasza:
Én bevallom, 17 éves vagyok,és mozgás mozgás mozgás..mindenki ezt mondt,de egyszerűen sehogy nemment a fogyás..75 kg vagyok és 160cm magas. folyamatoasn sportolok, röplabda, fitness naponta..nem vacsorázok, de folyamatosan csak hízok..rávettem anyut h rendeljük meg, megis tettük..3 napja szedem, utólag miis elolvastuk a véleményeket,ami 9%ban mind negatív volt..most félek h tönkreteszem magam, de nekem eddig nem fáj semmim,míg másoknak ilyenkor már jöttek a tüntetek..talán egy pici fogyást is észrevettem eddig.. lehet h bebeszélem magamnak, mert naon szeretnék lefogyni, de anyu is azt mondta, h laposabb lett a hasam...semmilyen diétát nem folytatok mióta szedem..félek h milesz még ebből, de nekem eddig nincs problémám vele..
2011. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 szandraga válasza:

*99%-ban

*tünetek

Bocsi...:)

2011. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!