Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyit karcsúsodtatok hullaho...

Mennyit karcsúsodtatok hullahopp karikával? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Milyen karikával?
2010. okt. 24. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Semennyit.De ha bírod az egy helyben való mozgásokat,akkor ugráló kötelezz helyette.Na azzal és megfelelő,fokozatos ch csökkentéssel már lehet karcsúsodni.
2010. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasról,csípőről és derékról szépen eltünteti a zsirt,de mellette diétázz is.

Tapasztalat,hogy karcsúsit.

2010. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
33%
De nem a műanyaggal! Azt töltsd meg homokkal, vagy esetleg ha van fa hullahopp karika! :) Úgy hatásos!!
2010. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vitázni akarok,de én a műanyaggal karcsúsodtam.Ez egyén függő,van akinél nem jön be van akinek segít.Nem lehet igy kijelenteni,hogy nem fogyaszt.A mozgás(csípő-derék mozgatása,tornáztatása) a lényeg és ahhoz a műanyag is tökéletesen megfelel.
2010. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most ilyen tömött anyagú bitang nehéz karikát vettem (Majd egy kiló) remélem hatásos lesz... 3 napja csinálom de fáj mint az állat. :D
2014. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
tök sima egyszerű műkarikával diéta nélkül napi 40 perc pergetés és látványos derék has csípő fogyás, 2-3 kiló - 1-2 hónap . - nekem
2019. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!