Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hullahoppozás? Csak a fa...

Hullahoppozás? Csak a fa hullahopp karika jó?

Figyelt kérdés

Nekem itthon műanyag van, nem fa.

Viszont az úszógumimat szeretném eltűntetni, ezért gondoltam arra, hogy hullahoppozni fogok.

Szerintetek jó a sima műanyag is, ha beleszórok valamit, hogy nehezebb legyen?

Ti mit tennétek bele?

Még annyi kérdésem lenne, hogy napi szinten mennyit hullahoppozzak,és mennyi idő után lesz hatása?


Előre is köszönöm!:)


2011. aug. 18. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
gyakorlatilag mindegy helyi zsírégetés nincs. edzz hasizmokra (nyilván mellette hátra is), diéta, ha már itt tartunk mehet teljes testes edzés is, és faja lesz! :)
2011. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tegyél bele sót és ragaszd össze a nyílást hogy szét ne jöjjön. Nővéremnek úgyis használt hogy nem tett bele a műanyagba semmit, mégis sokat fogyott. Igaz ő nagyon sokat csinálta.
2011. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
én nem tette bele semmit mégis sokat fogytam, mellett rékáztam
2011. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kezecske.:))
2011. aug. 18. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
minthogy nem igényel sok energiát (aránylag) a hullahoppozás, nem pörgeti fel a testet, nem stimulálja az izmokat, ezért egyrészt csinálhatod 5 órán át egy 1,5 órás kickbox edzés helyett, és akkor is csak hozzá igazított szálkásító étrend ami használ, nem kokrétan a mozgás. (mozgással égetsz 300-600kcal energiát, a napi minimum 1400 körül mozog, de lehet mozgással csak 200kcalt égetsz el, kb. 1800-at eszel, még bőven lehet hízós :) )
2011. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Természetesen mellette még mást is mozgok, és az étrendemre is figyelek.:))

Köszi a segítséged!:))

2011. aug. 18. 22:39
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
akkor rendben lesz, de továbbra sem arról a testtályról fogsz zsírt felhasználni, ahol edzel, másrészt a hullahoppozás nem a leghatékonyabb edzés a törzsmerevítők, csípő edzésére.
2011. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani jó gyakorlatokat csípőre vagyis "úszógumira"?
2011. aug. 19. 12:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát a kickobox képest tényleg kutyaf.sz.

DFőleg ha lightosan csinálja vki. De én pl tök erősen pörgetem, és közben sétálok is, és így kb negyed óra után folyik rólam a víz.

A séta az karikázás közben van, nem külön, vagy egyszerűen taposok (lassan persze) miközben pörgetem

2011. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

úszógumira nincs gyakorlat, az zsír. kitől hallottál olyat, hogy van rá gyakorlat?

izmokat kell megerősíteni, vagy akár növelni, zsírt meg el kell hagyni, fölösleges az oda.

2011. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!