Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék elkezdeni valamilyen...

Szeretnék elkezdeni valamilyen fogyasztószert szedni mert, nincs sikerem egyik fogyókúrával sem. Melyiket szedjem?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék szedni ami gyógyszertárban kapható tehát nem valami kutyulék amitől a kilók maradnak és bajom lesz.Olyan 10 Kg körüli fogyást szeretnék elérni.18/L
2010. okt. 24. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miket próbáltál eddig? Nekem az maximálisan bevált, hogy egy héten min. 1,5 óra biciklizés + kb. 1000-1500 kalória naponta.
2010. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokféle fogyókúrát jártam konditerembe is és nem fogytam nem tudom visszafogni a evést.És arra gondolta ha kiperkálok egy csomó pénzt valami csodabogyóért akkor nem lesz szívem dugig enni magam=)Gondoltam veszek valami csodabogyót és eljárok hastáncolni.Ilyen kombinációm még nem volt.
2010. okt. 24. 19:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Az 1,5 óra biciklizés is naponta, de egy pihenőnapod lehet hetente. :P
2010. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem én!De valamilyen gyógyszert szeretnék szedni.Megszeretném próbálni hogy hátha hat.De köszönöm majd meggondolom ezt a biciklizést jól hangzik:)
2010. okt. 24. 19:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Már a hozzá állásod is rossz,bocs.Ha fogyózni akarsz de tényleg,akkor napi testmozgás elengedhetetlen és nincs olyan,hogy nem tudom visszafogni az evést.Szerintem a mai világban már nincs olyan,hogy kitartás(csak ritkán),inkább nyúljunk a gyógyszerekhez:S
2010. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha naponta bevásárolnál pont annyit, amennyit eltervezel, hogy megeszel és akkor hiába ennél többet, nem lesz.
2010. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 24. 19:26
 8/13 anonim ***** válasza:
nem is kell visszafogni az evést, csak használj fel több kalóriát, mint amit megeszel ;)
2010. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tápkieg boltban vegyél zsírégetőt.Edzés előtt kell bekapni,enyhén megpörget.Az a neve scitec reform.

Persze ha alapból rossz az étrended-sok ch,kevés fehérje-akkor ez sem ér semmit.

2010. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

cytomel(T3)+spiropent(clenbuterol hydrochloride)+koffein(vagy esetleg kis efedrin:).

Még csak diétáznod sem kell, durván mennek majd le a kilók.

Az másik dolog, hogy ezeket a dolgokat kb sehonnan sem kapod meg, vagy ha kapsz is a feketepiacon, az hamis lesz. Ja és mellesleg egy "kicsit" megbabrálja a pajzsmirigy-hormon(tiroxin) szintedet, és lehet, hogy életed végéig T4-en(T3 erősebb, de veszélyesebb) fogsz élni... Megéri?

2010. okt. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!