Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Elzsírosodtam, mint egy...

Elzsírosodtam, mint egy disznó, 120 kiló felett vagyok 28f, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
ápr. 12. 13:49
1 2
 11/14 Csakegysajt95 ***** válasza:
100%
Én is voltam 120 kg és akkor segített hogy eljártam kondizni meg kicsit akkoriban túlzásba vittem a mekis kaját... Mellette viszont csak azt ettem és egésznap gyalogoltam de hát elég volt az is.. utána leadtam 27 kg-t amiből sajnos valamennyi azóta visszajött. Nincs elég motiváció az a baj. Mármint anyámmal tényleg napi szinten eljárunk valahova edzeni, itthon van futópad, biciklizek, sétálok, állómunkát végzek (valóban, az édesség sajnos a gyengém) és nem tudom megint miért megy ilyen nehezen a fogyás. Így nincs elég motiváció mert nagyon nehezen jön az eredmény. Pedig mi aztán tényleg mindennel próbálkozunk. Sajnos a genetikai adottságok is ilyenek nálunk, illetve nálam a pajzsmirigy+inzulinrezisztencia is nehezíti az egészet. De próbálkozunk, aztán legfeljebb jojódiétázok egész életemben
ápr. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó hentes?
ápr. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 fundikari válasza:
Két éve kandidás voltam. 2 hónap szigorú diéta következett. Csak puffasztott rizs szeletet ettem 3 darabot füstölt főtt császár szalonnával vagy valami mással, hozzá két marék nyers zöldséget ( fél paprika, egy paradicsom, egy lila hagyma, kígyóuborkából kb 10 centis darab). Hamarabb megéheztem a, mint előtte akkor ettem nyers karalábét vagy karfiolt vagy más zöldséget. A lényeg, hogy nem szabad enni cukrot és lisztet. Vizet ittam mindig vagy ha tejet akartam akkor cukor mentes növényi tejet. így két hónap alatt fogytam 9kg-ot. 80-ról 71-re.
ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak főétkezések, no nasi, mozgás (kerékpár, gyaloglás, úszás), rostok (zabkorpa), tiszta szénhidrátokat (fehérliszt, finomitott cukor) kerülni.

Nagyon sok betegség alapja a túlsúly, az elhízás.

Szerintem nagyon fontos a szervezetnek a konkrét éhségérzet átélése minden nap, ezért legyen olyan időszak (8-12 óra), amikor semmit sem eszel.

Én így 105-ről 86-ra fogytam, 1/2 év alatt.

És még valami: ezt már sohase tudod abbahagyni. Ez egy életmóddá kell váljon.

ápr. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!