Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért nem értik meg az emberek...

Miért nem értik meg az emberek hogy nincs semmi értelme diétázni, mert ha már megvan a súlya és annyira elvan szálva magától, és megint újra elkezd enni mint egy disznó vissza fog hízni?

Figyelt kérdés
ez olyan mint amikor bemegy egy k*rva dagadt nő a McDonaldsba és kér 3 BigMc menüt, és mellé diétás kólát kér'-.-
2012. febr. 19. 18:14
 1/10 A kérdező kommentje:
sportolni 10x többet ér.......
2012. febr. 19. 18:15
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
barom vagy
2012. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sajnálom ha te így gondolod, diétázz csak:)
2012. febr. 19. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az vagy. Diéta + sport együtt a legjobb! Azért meg kell nézni, hogy mit eszünk. És nem mindenki hízik vissza, van aki a fogyókúra után is meghagyja a sportot, ezért ehet normálisan és súlyt tud tartani.

Hadd döntse már el mindenki, mit csinál, és ha valaki visszahízik az az ő baja, neked ehhez nem sok közöd van.

Azért sokan nem azért szenvednek hónapokig, hogy utána folytassák a régi rossz életmódjukat.

2012. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
73%

Kérdező!


Szerintem igazad van. Én magam is kövér voltam, nem is kicsit, de az étrendemen csak minimálisat változtattam, mellette pedig sportoló életmódot folytattam.(és jelenleg is folytatom). Nekem ez vált be. Semmi diétás étrend, csak a mozgás, mozgás és mozgás. És úgy fogytam le, hogy nem ereszkedett meg a bőröm sem.

2012. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 *gin* ***** válasza:

attól függ, mit értünk diéta alatt.

nálam a diéta=életmódváltás, azaz van egy fogyós időszakom, mondjuk 10-15 hét, attól függ mennyi idő alatt megy le a felesleg, erre az időre kalóriára, tápanyagra kiszámolt étkezéseim vannak és konkrét edzéstervem.

aztán utána fogom, megnövelem az adagokat súlytartóra, és írok egy csomó alternatívát az egészséges, de változatos étkezésre. súlyt tartok életmódot váltva, de ebbe néha belefér egy-egy zabálás vagy ivászat. a sport pedig marad, de nem veszem szigorúan, akkor megyek, amikor kedvem van (szerencsére sokszor van kedvem).


másnál a diéta 3-7-13-30-90 napos fogyókúrát jelent, rájuk ténylegesen igaz, amit írtál.


a mekis állításoddal azonban nem értek egyet - ha súlytartó időszakban bemegyek oda a haverjaimmal, akkor nyilván eszek valami apró dolgot (pl. 1 csibeburger vagy 1 kiskrumpli), ami nem vágja szét a napi kajálásomat, de ehhez szigorúan light kólát iszom.

ha már plusz kalóriát viszek be, akkor nehogy már azt mondjam h tökmindegy alapon jöhet a cukros kóla is. ez olyan, mintha csak 1 szem gyógyszer kellene, de te bevettél 2-t, és akkor már ráveszed a harmadikat is mert ott van és már úgyis mindegy nem?

2012. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aki szigorú diéta nélkül le tud fogyni az genetikailag szerencsésnek mondhatja magát és egyértelmű hogy extrém egészségtelen életmódra volt szüksége ahhoz hogy elhízzon.

A többségnek normális diétára van szüksége a fogyáshoz, a mozgás ahhoz képest csak kiegészítés.

2012. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert te egy ekkora szánalmas csődtömeg vagy/lennél, nem jelenti, hogy másba nem szorult akarat(erő). Én 64ről lettem 53 és egy éve tartom a súlyom, qrva egyszerű: nem kezdtem el zabálni. Mert nem káposztalé lötyög a fejemben.
2012. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Annyira buta vagy, kérdező!

A diéta nem egyenlő a fogyókúrával! Fogyókúra pl a 90 napos hülyeség. Diéta meg egy életen át tartható étrend.


Vagy most akkor te lehülyézed a cukorbetegeket is, akiknek speciális diétát kell tartaniuk?


Baromi sok ész szorult beléd..

2012. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy neked is van súlyfelesleged, vagy éppen a sokadik sikertelen fogyókúrán vagy túl? Nehezen tudom elképzelni, hogy pihekönnyű vagy mégis a túlsúlyos emberekkel foglalkozol. Színtiszta pszichológia ;)
2012. febr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!