Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1200 kalóriás étrenddel és...

1200 kalóriás étrenddel és napi 1 órás szobabiciklizéssel (intervall edzés) mennyi idő alatt tudok ledobni 10 kg-t?

Figyelt kérdés
175 cm, 85 kg-os nő vagyok. A diétát előbb elkezdtem, mint a mozgást és eddig is fogytam, de hatékonyabban szeretném csinálni. Ezzel az 1 órás edzéssel mennyi kalóriát lehet elégetni?
márc. 19. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Az 1200 nagyon kevés. Szépen leadsz kb 5 kilót aztán megall és sosem megy le a maradék. Kb 1600 kalóriával és a szobabicikkizéssel meglenne a 10 kiló 3-4 honap alatt
márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es jól mondja, egyél 1600-at inkább, könnyebb is lesz így :)
márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják de az 1600 is kevés lesz mert magas vagy. Most simán fogynál 1800zal
márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Honnan szedted ezt az 1200 kalóriát? Kicsit emelj rajta. Illetve a lassú kocogás is sokat segítene.
márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nemtudjuk mennyit edzesz mennyi kalorist egetsz mennyi kaloris igenyed mennyivel tartottal mennyivel nottel mennyivel fogyasz jgy nemtudjuk de talan nyárra
márc. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, kalóriabázosból szedte, nekem is ezt javasolta, egy ideig tartottam is, fogytam is (160 centi, 59 kg ról 56-ra), de baromi kevés.
márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6

Igen, én is hasonló súlyról indultam (165 centi, 60-ról 53 kg), mozgás mellett 1800-200 kalóriával simán fogytam, de azt is marha neház volt tartani. El sem tudom képzelni hogy napi szintű sport mellett hogyan lehet tartani az 1200-at, vagy akár a 1600-at.... Mert ha aktívan mozogsz, az elhasznált energiát bizony kőkeményen visszaköveteli a tested... Nyilvn nem egy kis sétát, de amit a kérdező ír, azt már igen. Ráaádásul ő jóval magasabb is mint én.

márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Èn sportolok sokat, azért volt marha kevés az 1200 kalória.

Plusz a kiló nem jelent semmit, most pl több vagyok, 60, a testzsír százalékra meg 20%ot mutat…

De tudom, hogy zsír is jött, érzem a ruháimon.

márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, illetve, hogy megosztottátok velem a tapasztalataitokat. Utóbbi kifejezetten motiváló. Én is szeretnék visszafogyni 60 kg-ra.:)

Egyébként egyelőre napközben nem érzem annyira, hogy éhes lennék, de sajnos este lefekvésnél már nehezen megy az elalvás a kaja utáni sóvárgás miatt. Viszont ez akkor is így lenne, ha többet ennék csak nem a kedvenc kajáimból. Fuh, a lasagne (és a kóla) nagyon hiányzik:'(

márc. 20. 13:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Ehm, nekem a 60 kg az eddigi legtöbb :)

Huszonévesen 49 kg voltam.

márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!