Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövő héten kezdek dolgozni 12...

Jövő héten kezdek dolgozni 12 órás munkarendben, ti mit visztek magatokkal és hány étkezésre valót?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Attol fugg, milyen munka. Iroasztal mogott, vagy egesz nap gyaloglas, ide-oda cipekedes-pakolas, jarmube/jarmubol ki-be ugralas? Nagyon nem mindegy, hogy a 12 ora alatt kb mennyi kaloriat egetsz el. Iroasztal mogott 300-at, fizikai munkaval akar 4000 is.

En felig ulok, felig maszkalok, nem cipekedek-pakolok semmit, csak neha atmegyek A helyisegbol B-be, neha masik epuletbe atsetalas (kb 150-200 m), aztan vissza. Kb 1000 Kcal "fogy". Ket db gyumolcsot (alma, banan, ha szilva akkor 4-et, ami van itthon), egy szelet sajtot, es palackozott vizet hozok magammal, de en csak 8 orat dolgozom. Ha nincs sajt otthon, akkor kis pohar natur joghurt vagy kis pohar kefir.

2023. szept. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Majd kitapasztalod, hogy neked hogy jó. Nem mindegy , hogy kötött munkaközi szünetek vannak vagy bármikor megállhatsz, ha szükségét érzed. Reggelit és ebédet illetve vizet vigyél. Remélhetőleg hűtő és mikró van a munkahelyen.Én gyümölcsöt és joghurtot és termoszban kávét szoktam még pluszban. A szekrényemben mindig van pár keksz, nápolyi, müzli vagy bármi, ami nem igényel hűtést, sokáig eláll és ha éhes vagyok, akkor van mihez nyúlni. Nyilván nem szoktam mindent megenni, csak van egy kis tartalék, mert jártam már úgy, hogy otthon felejtettem az egész napi kajámat.
2023. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Attol fugg mi a melo, mikor van ido enni. Nekunk 2 db felnoras szunet volt szoval vittem ket nagyobb kajat meg mindig volt nalam feherjedzelet (vendeglatas)
2023. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 8-19( vagy 20) között dolgoztam egy időben, csak ott ettem, így 5 étkezésre valót vittem. Ebédre vittem egy adag főtt ételt, hideg reggelit és vacsorát + tízóraira és uzsonnára pár falatot. Nagyon sok múlik azon is, hogy milyen konyhagépek vannak. Nálunk szerencsére volt hűtő, mikro és vízforraló is.
2023. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
Én a tejiparban 12 óráztam, ami szomszédos volt egy húsüzemmel. A kerítésen keresztül tudtunk csereberélni, szóval jószerivel csak kiflit kellett vinnem.
2023. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit, 16/8es intervallumban időszakos böjtölök
2023. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Meton ***** válasza:
Leginkább az idővel kell gazdálkodni. 5 perc alatt mondjuk betolsz egy csokit, esetleg egy szenyát, ha nem kell érte sokat menni. Ha több időd van, akkor belefér egy mikró is. Ha van 40 perc, akkor étteremben érdemes gondolkozni és inkább pénzt vigyél. De kell másra is idő, például dohányozni, wc-zni, esetleg szerelési anyagokat feltölteni, ezzel mind számolni kell. Elsőre csak vigyél egy szenyát, meg pénzt, aztán meglátod, mire lesz lehetőséged. Automata egyébként mindenhol van, hacsak nem útépítésre mész a puszta közepén. Rendelni is lehet kaját, tehát ha van pénzed, meg mobilod, akkor kajád is lesz.
2023. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!