Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ezek szerint rám nincs hatássa...

Ezek szerint rám nincs hatással a keserűsó?

Figyelt kérdés
Ma igaz étkezés után, de langyos vízzel megittam úgy kb 2ek. keserűsót. Ez kb 13órakkor volt, de még nem megy a hasam:O
2010. nov. 10. 18:08
 1/3 vaszily katalin válasza:
ASZT SZERETNÉD HOGY MENJEN.RICINUS OLAJ.TEJESKÁVÉ.VAGY EGYÉL OLYAN DOLGOT AMI PL HASATHAJT.NARANCS TEJEL.IGYÁL NAPONTA MÁSFÉL 2L VIZET.IZABNI IS FOGSZ.ÉN ENYIT ISZOM A 10 KG FELESLEGEM ELTUNTTESÉHEZ S KEVESET TÁPLÁLKOZOM.NAPI TÖBSZÖR.5SZÖR.
2010. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha méregteleníteni akarod a májad, itt a link, hogy kellene csinálni: [link]


Ha csak simán hasmenést akarsz, akkor ne közvetlen evés után idd meg, hanem várj vele min. 1 órát, és 3-4 kanál keserűsót keverj össze. Utána nyalj egy kis citromot, hogy ne hányd el magad.Nekem ez vált be. Estére összef..sod magad, az tuti.


Üdv

2010. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat:)

végül hatással volt rám, de nem durván.

Azért csináltam, mert elkezdtem ezt a diétás italt, hogy reggel meg este azt iszok, és előtte jól kiakartam tisztulni. Ami sikerült is, mert 2nap alatt lement 2kiló.

2010. nov. 12. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!