Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki használt Pu Erh Tea kapszul...

Ki használt Pu Erh Tea kapszulát? Milyen hatással volt rátok? Mennyit fogytatok tőle?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Néhány éve ittam viszonylag rendszeresen. Mellette nem fogyókúráztam, nem mozogtam többet, mint azelőtt, így nem volt észrevehető hatása. Szerintem önmagában ettől a teától nem lehet fogyni. Biztos jó hatással van az anyagcserére, ahogy sok másik is, de a látványos eredmény az életmódon múlik, nem egy-egy csésze teán.
2011. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én diéta és sport mellett fogyasztottam, segítette az elején az anyagcserémet, de onnantól, hogy a szervezetem magától is képes volt rendes anyagcserére (ami a diétának volt betudható, meg az egészségesebb életmódnak), már csak felesleges hasmenést okozott. Fogyni egy dekát se fogytam tőle. Átlendített egy emésztésileg nehéz időszakon, de aztán feleslegessé vált.
2011. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. jan. 8. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!