Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan hat a korpatabletta,...

Hogyan hat a korpatabletta, és mi a narancsbőr eltávolításának leghatékonyabb módszere?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, 5kilót, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem ,mellé csirkemellet.A korpatabletta ebben az 5kiló leadásban segítene?
2010. nov. 20. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Még lehet kapni korpatablettát? 25 évvel ezelőtt amikor bejött a piacra boldog boldogtalan azt szedte,hogy fogyjon...Hiábavaló próbálkozás,mert csak a pénztárcát fogyasztotta.
2010. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem, hogy a pénztárcám mennyire tud tőle fogyi, és különben is nyílván nem fogok tőle fogyni 10kilót, csak arra vagyok kíváncsi, hogy étrendkiegészítőnek jó e, megfelelő étrend mellett!!
2010. nov. 20. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:

A narancsbőr azt jelzi,hogy magas a testzsír%.Tehát a leghatékonyabban szálkásító diétával és mellé fokozatosan nehezedő és gyakoribb kardió edzéssel tudod csökkenteni a testzsírod.

A mérleget alapból elfelejtheted,testzsírt mérj!

Kb 16-18%nál nem valószínű,hogy sok narancsbőr marad.

Még annyi,hogy a szálkásító diétába minimális gyümölcs fér csak bele.

2010. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, ennek igen nagy hasznát veszem ;)
2010. nov. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!