Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miert artalamasak a kamasz...

Miert artalamasak a kamasz koruakra a fogyasztoszerek?

Figyelt kérdés
Mi a hatranya, mi lesz a bajuk tole ha szedik es mondjuk fogynak tole 5-6 kg.....a feleslegtol fuggoen....? Mi a kulonbseg ha felnott es gyermek veszi a fogyastzo szert? Befolyasolja a novekedest?
2010. nov. 26. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fogyasztószerek MINDENKINEK károsak, nem csak a kamaszoknak, de nekik még inkább, mert még fejlödöfélben van a szervezetük.

Ezek a szerek általában vagy megakadályozzák bizonyos tápanyagok felszivódását vagy leállitják au emésztörendszert. Ebböl következik, hogy egyrészt a szervezet koplal, függetlenül attól, hogy az illetö azt hiszi, hogy eszik eleget, másrészt meg ha abbahagyja, akkor fokozott módon elkezd raktározni - és rohamosan hizni fog, akár mit is csinál ellene.


Ha valaki fogyni akar, és közben nem akarja magát tönlretenni, akkor sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasszon, mérsékelt mennyiségü fehérjét és kevesebb szénhidrátot és zsirt. Ezen kivül fontos a rendszeres mozgás is.

2010. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia:D én 14 vagyok mindig küszködem a súlyommal pedig nem voltam kövér 175cm 65kg tök átlagos:p és nem sikerült fogyni gyógyszert nem akartam bevenni. most 1 hete 3 kilót fogytam úgy hogy annyit zabálok amennyi csak jólesik:D és még semmi gyógyszert nem is használok:) talán, sőt biztos hogy nem esgészséges de vannak 35 darabos halls vita-c cukormentes cukorkák amiből ha elszopogatsz 10et 15öt akkor kiürül belőled minden:D
2010. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkire károsak. Én szeretem magam annyira, hogy szándékosan nem ártok magamnak.
2010. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem folyásól semmit, csupán csak bélférgeid lehetnek tőle és minimum egy kis rák... Ha nem akarsz így járni akkor nem szeded, ha még is... akkor szedd... Én a helyedben nem tenném.. mert ezek a gyógyszerek (habár ugye azt írja rajta, hogy természetes anyagokból...) minden össze vissza vegyszereket tartalmaznak... különféle maró savakat, és ezek nagyon de nagyon nem jó hatással vannak a szervezetünkre. Ha ezt elkezded szedni... mindig tudd, hogy vagy annyira betegleszel, hogy sokáig kórházba leszel, vagy akár bele is halhatsz... 19L
2010. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan nem értenek ezekhez a szerekhez.

A legtöbb ismert szer tényleg természetes anyagokat tartalmaz és csak felgyorsítja az anyagcserét ill. van olyan, ami blokkolja pl. a zsír van a szénhidrát felszívódását és a széklettel ki is ürülnek.

Én Metabo fat-blocker-t használtam a zsírok ellen és Carbo Hoodia-t a szénhidrátok ellen. Nem egy hét alatt, de két hónap alatt ledobtam 15 kilót és most vagyok 62.

Nem kellett fogyókúrázni mellette, nem is sportoltam többet (heti 1 alkalom).

Talán egy kicsit kevesebbet nassoltam, de nagyon örülök ezeknek a szereknek, mert már sok hatástalant kipróbáltam.


23/L

2010. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Végre egy értelmes ember (utolsó). Nem tudom miért kell itt vészmadárkodni. Ha fogyni szeretne igen is vegyen a gyógyszertárban és szedje nyugodtan. Inkább legyen vékony és esetleg megbetegszik, minthogy tutira szívbeteg dagadék legyen.

Hajrá, sok sikert a fogyáshoz.

2010. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!