Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha fogamzásgátlót szedek,...

Ha fogamzásgátlót szedek, akkor csökkenthetik a hatását a fogyasztószerek?

Figyelt kérdés
Pl. :szűztea.
2007. dec. 3. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Huhh én is ezen gondolkoztam nemrég.. elakaratm kezdeni szűztea kúrát, de ugyenebben az időben kezdtem el fogamzásgátlót szedni.A fogamzásgátló hatása csökken (v elvész) ha 4 órán belül hánysz, v megy a hasad. A szűztea meg főleg hashajtó. De ha reggel veszed be a fogamzásgátlót, este pedig a szűzteát, nem hiszem hogy gond lesz, csak teljen el minimum 4 - 5 óra a kettő szedée közt.
2007. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szűztea tartós hasmenést okoz!! Ugyhogy igen.Egyébként

nem fogytam 1 dekát sem tőle,de már 1 hét után fájt ha wc-re mentem.Más egyéb bajt is tud okozni valakinek súlyosabbat is és maradandót.Óva intelek tőle

2007. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szűzteát csak kúraszerűen lehet alkalmazni és akkor nem lesz bajod tőle,(de szerintem egyébként sem).

Én már végigcsináltam egy pár szűzteakúrát,miközben fogamzásgátlót is szedtem. Semmi nem volt belőle.

Ha a hasmenés nagyon folyékony,és nem csak laza,valamint 2-nél többször van ilyen állagban/nap,akkor befolyásolhatja a fog.gátlót,de a szűztea nem ennyire hajtós,sem teában,sem kapszulában.A forte változattal óvatosabban.

2008. jan. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem hiszem jó ötlet a kettö egyszerre szedése mivel a szűztea hasmenést okoz azt meg ugye nem javasolják mert akkor a fogamzásgátló ürül ki a szervezetböl
2008. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!