Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Március végéig szeretnék...

Március végéig szeretnék megszabadulni 25-30 kg-tól. Milyen fogyokúrát kezdjek el?

Figyelt kérdés
Ezen a héten Norbi update 1-es ételeket eszem egésznap,majd jövőhéttől 2 hétig egy két hetes diétát kezdek el amitől 7-10 kg fogyhatok.Aztán egy hét szünet akkor újra Norbi update 1, és majd megint egy két hetes. Ez március közepéig tartana. Ez jó módszer? Vagy mást kezdjek el?
2009. jan. 22. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
két hónap alatt ez szerintem brutál sok kg lenne. és a tested is megsínylené. szerintem szépen, fokozatosan és lassan szabadult meg a kilóktól, valamint SPORTOLJ!!
2009. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
97%
Ne akarj ilyen sokat fogyni ilyen gyorsan! Az egész szervezeted tönkremehet bele, megnyúlhatnak a szöveteid, stb. A munkahelyemen sokan a 90 napos diétával fogyóznak, nem éheznek, esznek mindenfélét, mégis van aki már 12 kg-t fogyott. Szerintem nézz utána és próbáld ki. Ami a mozgást illeti, valószínűleg nem vagy egy sportember, és nem is szívesen veszed rá magad az edzőtermek látogatására, de lábad neked is van, javaslom sétálj minél többet, napi 1 órát legalább. Nem erőlteti meg a szívedet, mégis sok kalóriát el lehet égetni vele.
2009. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Te4gnap nagyon sokan írtunk a helyes és ütős fogyókúra alapjairól- olvass vissza kicsit. NEM, nem fogsz tudni március végéig ennyit leadni- de hány kilóról indulsz, milyen magas vagy? A bőröd és a szöveteid tönkre is mennének, ha ennyit leadnál, még jó, hogy lehetetlen, mert a természet azért bölcsebb...:)( (Nehar.)


A Norbi módszer alapjai nagyon jók, az elv egyszerű, de aerob sport nélkül nem fogsz fogyni sem sokat, sem tartósan. Vigyázz arra, hogy ha egyszer lelassítottad az anyagcserédet, akkor az nem nagyon áll vissza később és ez egyet jelent azzal, hogy a jövőben egy szem zöldborsótól is hízni fogsz. Tényleg olvass vissza picit, érdemes! :) Sikereket!

2009. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Két hónap alatt még egy hajótörött se fogy le harminc kilót a nyílt tengeren!

Gondolkozzál egy kicsit, mielőtt ilyen irreális célokat tűzöl ki magad számára.


Ha ennyit lefogynál a veséd, májad oda lenne..

2009. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem jól csinálod. Ne foglalkozz azokkal, akik azt mondják, hogy ne akarj gyorsan lefogyni. Csak te érzed igazán, hogy mennyire szükséged van egy új, formás testre. Tegyél meg mindent ezért, amit tudsz. Le lehet fogyni, csak akarnod kell és kitartás!!! Sok sikert!!!
2009. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne egy semmit egész nap csak egy tányér levest, és kocogj mellé, a norbi ubdate-ot meg dopd ki. Én 15 kilót fogytam 2 hét alatt. Volt is miből...
2010. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!