Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Gyerekk mellett nincs időm...

Gyerekk mellett nincs időm tornázni ajáljatok nekem valami gyors fogyókúrát, hogy tudnék gyorsan gyerekek melett ledobni5-kg-ot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A súlyodból kétféleképp adhatsz le. Egyik módja, hogy kevesebb olyasmit viszel be a szervezetedbe, amitől nő a súlyod. A másik, hogy minél több ilyen anyagot kiviszel a szevezetedből.

Ha úgy látod, utóbbi érdekében most keveset tudsz tenni, akkor a táplálékbevitelt kell visszafognod. Ez azonban sajnálatos, mert a kettő egyszerre lenne a leghatékonyabb.

Mindenesetre ha keveset eszel, érdemes odafigyelned, hogy a szervezetednek fontos anyagok azért bejussanak valahogy. Konkrét táplálékkiegészítőket privátban szivesen ajánlok, de csak ha kéred.

2011. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gyerekekkel is lehet mozogni ha nagyobbacskák...még élvezik is.Akár tornázhatnak veled is...vagy játék közben , fogócska ez az. Szerintem nagyon fontos felüléseket csinálni...baromira segít... nem sok idődbe telik...reggel este...másrészt ha elfárad a hasizmod kicsit olyan mintha tele lennél ezáltal kevesebbet eszel...bár én a koplalást nem pártolom.
2011. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!