Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 30 szemes Reganon bogyit...

30 szemes Reganon bogyit vettem! Még nem kezdtem el szedni. Milyen mellékhatásokra, eredményre számíthatok és milyen módon kell ezt szedni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
nagyon ügyes vagy... remélem nem sikerül a fogyókúrád ilyen szarokkal
2009. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__4..


Itt többen leírtáka tapasztalataikat, olvasható 6 hét alatt 13 kg mínusz, de azt nem írta hozzá a válaszoló, hogy hány kilóról kezdte.... Pedig ettől sok függ.

A reganon erős vízhajtó.

MEGÉRI?

Személyesen senkivel sem találkoztam, akinek segített volna a fogyásban....

Én 3 hó alatt 15 kg-ot fogytam, 175 és 70kg voltam. Étrend, futás. Tartós lett.

Nem csak a kérdésedre válaszoltam, elnézést érte, de ez a gyógyszer nagyon-nagyon veszélyes tud lenni!

2009. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az utóbbi három hónapban 12 kilót híztam.Ettől szeretnék megszabadulni!61,5 kg és 156 cm vagyok.Ami szőrnyű!!!

Tudom, hogy fontos a fokozatosság elve,amire figyelni is fogok!!!

A Reganont nem sokáig akarom szedni,de szükségem van a kezdő lökésre, hogy legyen elég kitartásom: látnom kell az egy-két kilónál nagyobb változást!!!Mert évek óta nem sportoltam!!

Figyelek mostmér az étkezésemre is,amit meglepően jól viselek és ez mellett egy elviselhető edzés tervet is irattam magamnak!!

Köszönöm a tippeket,hasznos bizonyultak, és egyenlőre egy havi Reganont elkezdek szedni!!

Remélem sikeres lesz!!!

2009. jan. 23. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Értem.

Nincs annyi önuralmad, hogy kivárd, amíg jelentkezik a kúra hatása... Az elején reganon nélkül is lehet fogyni, a fogyás csak egy-két hét múlva lassul le kicsit...

Akkor hogy lesz türelmed hozzá? Hetekig-hónapokig kitartani a fogyás mellett? Hosszú edzésekkel, verítékkel leadni azt, amit magadra ettél?

Reganonnal.

Világos.

Gratulálok...

2009. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az önuralmat nehéz fenntartani.Most úgy érzem ha összeszedem magam,menni fog!!

Egyenlőre érzem Magamban a kitartás erejét,de nyilván sokan kezdik így.

Mellesleg mindegy milyen formában kezdek bele a fogyiba,úgygondolom Reganon nélkül is nehéz mindegyik!!!

Ez egy próba!!4

És nem vagyok benne biztos, hogy egy gyógyszer nélküli diéta többet ártana Nekem, mert azt sem tartom egészségesnek, hogy mindent megvonok magamtól, úgy, hogy közben csak a finom ételek járnak az eszembe!!!

Nekem ez az elviselhető megoldás, és csak annyit edzek amennyi jól esik a testemnek és a lelkemnek!!!!!

Ennyi!!!

2009. jan. 23. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha vízhajtó és véletlen túlzásbaviszed akkor jól meghalhatsz.

Amúgy a vzháztartást én nem borítanám fel ezzel...

2009. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Egy ésszerű fogyókúrában nem kell mindent megvonnod a testedtől. Ha fogyni akarsz, akkor gyógyszert szedsz, ha jól akarod érezni magad füvet kell szívni vagy jól bepiálni...

Mennyire gyenge emberek vannak...

Nem a kérdezőről beszélek, ezt ő nem érti nyilván... Mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy akarja, mondjuk utána olvasni a test működésének téynleg több energia, mint tönkre tenni.

Ez igaz.

2009. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket azoknak is, akik negatív véleménnyel vannak a módszerrel szemben!!!

Én eldöntöttem, hogy ismerve magam, a képességeimet, és saját határaimat,Én ezt választottam!!!

Várom azoknak a válaszait, akik saját tapasztalataikról tudnak Nekem beszámolni, mert én konkrétumokra vagyok kíváncsi!!!

2009. jan. 23. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!