Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex vs. Reform zsírégető?...

Adipex vs. Reform zsírégető? Melyik a jobb/hatásosabb?

Figyelt kérdés

És, hogy hol tudnám őket beszerezni és mennyiért?

(15/L vagyok tudom h mind2-t 18 felett lehetne használni, de az orvosom minden további nélkül felírja nekem azokat az erős antibiotikumokat is amelyeket csak felnőttek(18-20-...)kaphatnának, mert szerinte az én testfelépítésem már a felnőtt tartományban van, hiába fejlősök még) Ja és semmi bajom nem lesz a gyógyszerektől, sőt egyedül a felnőtteknek felírtak használnak.A fenti kérdésen kívül erre is válaszolnátok, hogy vajon használhatom-e én is ezt a készítményt?


2010. dec. 25. 14:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem fogyni akarok tőle/bár az sem árt/ állóképességet szeretném növelni kicsit, hogy az edzéseket tovább bírjam.
2010. dec. 25. 14:16
 2/13 Saten ‫҉ ***** válasza:
Neked nem bogyók kellenek hanem intervallum kardió... egy jó edzésterv megfelelő kaja és megtudod mi az állóképesség. Hidd el nekem, lehet nem vagyok a legszálkásabb lehet nem vagyok a legizmosabb de ha kell focizok neked egyhuzamban 4 órát az összes poszton játszva. Pedig egy deka bogyót sem nyeltem le
2010. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Viszont nem bírnám az intervallumot nem egyszer kipróbáltam, de mindig majd meghaltam . Amúgy rövid táv futó vagyok. Fél óránál többet egyszerűen nm bírok futni..
2010. dec. 25. 14:26
 4/13 Saten ‫҉ ***** válasza:
Pont azért kéne azt csinálni, mert nem bírod. Ha rövidtáv futó vagy akkor meg alap gyakorlatnak kéne lenni az edzésedben. Tudod te egyáltalán mi az az intervallum kardió? Röviden: kocogás 100m, sprint 100m és ebből mondjuk 4km. Vagy variáld ahogy akarod. Írd már le egyébként az edzésterved kíváncsi lennék rá, feltéve ha nem nagy gond
2010. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze nem nagy gond.

Reggel kezdjük (heti 4 ilyen nap van)

5:00-5:40- úszás(pillangó, gyors, mell, hát)

6:00-6:30- gimnasztika

utána suli 14:30-ig

14:50-15:30- erőnléti edzés

15:45-16:45- Maga a futó edzés

17:00- 17:30- jóga+ nyújtás

Utána békén hagynak minket. Ez megy heti 4szer. Hétfőn, Szerdán, Csütörtökön, és Szombaton, Vasárnap szoktak lenni versenyek, de azok csak úgy 3-4 havonta(már amire benevezünk)

2010. dec. 25. 14:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon keveset eszem, de így sem vagyok girhes. Vékony vagyok, de olyan jó széles vállakkal széles vádlival és combbal, viszont a hasamon így is van zsír, de nem zavar. Az edző viszont már szólt is , hogy kicsit többet meg tápanyag dúsabban kén kajálni mert nem fogom bírni, ha bekeményíti az edzéseket( hova keményít már?, így is majd meghalunk, hog szinte semmi szabad időnk nincs)
2010. dec. 25. 15:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Az adipex kihajtja a káliumot a szervezetből, nagyon káros a szívre, és olyan izomgörcsöket, és fejfájást okozhat, amilyet még életedben nem láttál.

Megfelelő táplálkozás kell. Anélkül én még nem nem láttam embert tartósan jól kinézni.

Rengeteg nőt láttam már aki bezabált adipextől kezdve mindnet, és mégsem ért nekik semmit hosszútávon.


Arról nem is beszélve, hogy az adipexet nem is lehet kapni, csak feketepiaci körülmények között.

Ott meg szinte minden kamu.


A te életed, de örökre tönkreteheted magad egy szívizomgörccsel, vagy egy maradandó migrénes fejfájással, ami majd vissza-vissza tér.

Tanul meg táplálkozni és kész.

2010. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kösz, de mondtam, hogy nm alakformálás lenne a célom
2010. dec. 25. 15:04
 9/13 Saten ‫҉ ***** válasza:
Ez nem edzésterv inkább csak annak a struktúrája... Mi van az erőnléti edzésben? Mit takar a maga a futóedzés? Szívesen javasolnék egy edzéstervet de gondolom van edződ szóval nem túl sok értelme lenne ezt megtennem. Így csak annyit tudok mondani, hogy egyél többet (nyugodtan nem fogsz hízni) és adj bele mindent edzésnél. Érj haza úgy, hogy majd összeesel
2010. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hidd el úgy szoktam:) Néha sírógörccsel botorkálok el az ajtóig, a lábamon alig bírok megállni
2010. dec. 25. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!