Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vettem scitec nutrition new...

Vettem scitec nutrition new form zsírégető táplálék kiegészítőt vélemények?

Figyelt kérdés

diéta mellett fogyasztanám el mától az előírt egy kupakkal vacsora időben. Valaki használ ilyet vagy használt esetleg tapasztalatok véleményetek van róla pozitív negatív???

nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

egyébként 157 cm vagyok és 56 kg 18 éves.

a válasz adóknak zöld pacsi

jah és itt egy link pontosan ezt vettem meg:

[link]


2011. okt. 6. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok biokémikus úgyhogy nem tudom megmondani mennyit ér ez az étrendkiegészítő így, de valami nagyon erőteljesen azt súgja hogy súlyzós + aerob eddzéssel kiegészítve sokkal hatékonyabb lenne.A scitec ilyen fitness ipari termékeket gyárt, mondjuk ha valami olyat vettél volna ami mozgás nélkül igér eredményt az meg kábé helyből sarlatánság lenne.

De maga a diéta a legfontosabb lépés :)

2011. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen köszönöm szépen még arra gondoltam hogy elmegyek aerobikozni csak nem merek egyedül menni.. de pedig ráveszem magamat még ha esetleg valaki használta mennyit fogyott tőle diétával és mennyi idő alatt?
2011. okt. 6. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Diéta és rendszeres sportos életmód mellett ez egy jó kiegészítő.

A fenitek nélkül persze semmit nem ér.

Max annyit,hogy a fehérjetartalmának örül majd a tested.

Pont azért csinálták édesre,különösen jó ízűre,hogy az édesség vágyát is pótolja valamelyest diéta alatt.

És csak egy jó tanács,mert jó kedvemben vagyok,bár nem kérted-

Ilyet hogy mennyi idő alatt lesz ilyen meg olyan változás a full sötétek szoktak kérdezni.Uh máskor ezt ne kérdezd,mert csak égeted magad vele.

De most erre is válaszolok:).

Akkor lesz változás,ha a rendszeres sport és a kiegyensúlyozott táplálkozás az életed része lesz.

2011. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 8. 11:39
 5/5 anonim válasza:
Jó termék, csak egy dologra figyelj, hogy a választ ne egy étrend kiegészítőben keresd. Ez csak egy kiegészítő a célodhoz. Ha így teszel el fogod érni, ebben biztos vagyok :)
2011. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!